США показали карту приблизного місцезнаходження у Чорному морі збитого безпілотника - Новини Ю

США показали карту приблизного місцезнаходження у Чорному морі збитого безпілотника

17.03.2023   10:21    675

Військово-повітряні сили США опублікували графічну карту з приблизними місцем і часом зіткнення російського винищувача Су-27 та американського безпілотника MQ-9 Reaper і його падіння в Чорне море.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на допис командування ВПС США в Європі у Твіттері.


«На графіку показані приблизні місця і час зіткнення та падіння в Чорне море безпілотника ВПС США MQ-9 Reaper. Відео, опубліковане раніше сьогодні, відбувається в середній точці на часовій шкалі», — йдеться у повідомленні.

Останні новини:  Візит лідера Китаю до Москви викликає у нас занепокоєння – Моравецький

Зазначається, що точки на карті нанесені не в масштабі, а вказані в текстових полях відстані і є оцінкою місця інциденту.

Фото: USAFE-AFAFRICA

Як повідомляв Укрінформ, 14 березня два російські літаки Су-27 здійснили небезпечне та непрофесійне перехоплення безпілотного дрона MQ-9 Розвідувального управління ВПС США.

Унаслідок цього американська сторона втратила управління безпілотником і затопила його у Чорному морі.

Останні новини:  В мережі розповсюджується відео виступу Путіна в суді в Гаазі у 2005 році (Відео)
Держдепартамент США офіційно передав росії рішучий протест через незаконні дії в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем.

російське міністерство оборони стверджує, що дрон упав через «різке маневрування». Наразі російська сторона намагається дістати уламки, які впали в море.

Європейське командування США (USEUCOM) у Штутгарті оприлюднило відео, яке підтверджує, що літак рф Су-27 здійснював небезпечне та непрофесійне перехоплення дрона MQ-9 у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем 14 березня.

Останні новини:  Китай вивів на орбіту метеорологічні супутники

Телеканал NBC із посиланням на трьох офіційних осіб США, знайомих із розвідданими, повідомив, що найвище керівництво росії схвалило агресивні дії російських військових винищувачів Су-27 проти американського військового безпілотника MQ-9 Reaper над Чорним морем, у результаті чого той був пошкоджений.
Перше фото: Isaac Brekken/Getty Images


news-xl.net