Соловйов вимагає від генералів притягти Максима Галкіна до Росії та судити: подробиці - Новини Ю

Соловйов вимагає від генералів притягти Максима Галкіна до Росії та судити: подробиці

25.03.2023   06:02    2029

Під час виступу в США гуморист зачепив дошкульним жартом пропагандистку Скабєєву

Російський гуморист Максим Галкін, який з початком вторгнення виїхав з Росії та публічно засуджує агресію РФ, нині гастролює містами США. Нещодавно в мережу потрапило відео з його концерту, який відбувся у Клівленді. Під час виступу Галкін посміявся із колишнього чоловіка Алли Пугачової Філіпа Кіркорова, а заразом зачепив пропагандистку Скабєєву. Та розгнівано відповіла артисту, згодом на допомогу колегі по пропагандистському цеху прибігла Симоньян. От тепер підтягнувся і Соловйов

Останні новини:  Хто виграв у світі від перемоги Ердогана?

Нагадаємо, телеведучий згадав зі сцени про Ангеліну Вовк, ведучу радянської телепрограми «Спокойной ночи, малыши». «Ангеліна Вовк сказала, що вона готова йти на фронт разом з Хрюшею і Степашкою. На її місці я б взяв Філю. Мені здається, якщо Філіп в прозорих колготках з’явиться на фронті, перемир’я на кілька днів забезпечено. А якщо йому ще в руки дати голову Скабєєвої, це буде схоже на бренд Versace, то буде приголомшливо», – заявив Галкін.

Останні новини:  Усі перекази з Росії можуть зупинити: у РФ злякалися нових санкцій
«Голова Скабєєвої тобі, мр#зота кін#ена, значить… У мене питання до генерала армії, керівника слідчого комітету. Я вважаю, що склад кримінального правопорушення очевидний. Викликати потрібно людину, судити і конфіскувати заодно все його майно, – визвірився Соловйов. – Я завжди знав, що є люди, а є гниди. Я вважаю абсолютною гнидою Макса Галкіна… Є вирази, за які потрібно бити морду. Я вважаю, що потрібно порушити кримінальну справу проти цієї тварі. Потрібно його переслідувати, де б він не був».

Останні новини:  У російському нижньому новгороді палає завод кріпильних виробів - росЗМІ

glavcom.ua