Колишня речниця прикордонників Іванна Плантовська, яка на початку січня стала фігуранткою гучного скандалу через публікацію своїх оголених фото на елітному відпочинку, днями влаштувала бурхливу суперечку з тими, хто почав коментувати її чергові нові світлини  в соцмережі. Про це пишуть Економічні новини з посиланням на ТСН.


Як з’ясувалося, ці суперечки з дописувачами з’явилися після того, як Плантовська опублікувала на своїй сторінці в Facebook нові фотографії з закордонного відпочинку.

Останні новини:  У мініспідниці та ботфортах: Гайді Клум заскочили папараці дорогою на роботу (ФОТО)
6f8a333f2e5502ecd06176ecd883065e Економічні новини - головні новини України та світу

Якщо початок нового року Плантовська зустрічала в Парижі, то цього разу, згідно геолокації на фото, вона зустрічала початок весни в австрійському ресторані та в автомобілі на вулицях Варшави.

Колишня прикордонниця Іванна Плантовська. Скріншот / ©
Колишня прикордонниця Іванна Плантовська. Скріншот

На нових фото любителька курортів була вже не оголеною, але на них знову звернуло увагу багато користувачів. Декілька десятків людей вирішили висловити те, що думають про Плантовську, яка їздить відпочивати за кордон та хизується цим публічно під час війни.

Останні новини:  Надя Дорофєєва показала, як любить одягатися у повсякденному житті (ФОТО)
Іванна Плантовська на відпочинку. Скріншот / ©
Іванна Плантовська на відпочинку. Скріншот

Наприклад, один із користувачів так прокоментував новий відпочинок Плантовської в закордонному ресторані: “Ще і які гульки влаштовувала в Парижі, коли по Києву летіли ракети. Чомусь прості дівчата, які служать, не мають таких можливостей”.На деякі з коментарів Плантовська відреагувала, достатньо різко відповівши дописувачам.

Останні новини:  4 моделі штанів, які протипоказані невисоким дівчатам

Як виявилося, цього разу на захист колишньої прикордонниці виступила жінка з ідентичним прізвищем, яка назвалася матір’ю Іванни.

“Моя донька і моя гордість”, – написала під одним із фото у відповідь на безліч негативних коментарів Ірина Плантовська, яка назвалася матір’ю Іванни.