Сезонні ягоди, які категорично не можна давати дітям: поради лікаря Комаровського - Новини Ю

Сезонні ягоди, які категорично не можна давати дітям: поради лікаря Комаровського

19.03.2023   16:00    343

Влітку починається сезон ягід та фруктів, які обов’язково дають дітям. Малина, суниця, полуниця – це смачно, а й корисно. Проте є сезонні ягоди, які несуть у собі небезпеку здоров’ю.

Про те, що мають знати батьки про сезонні ягоди,  розповів у своєму ютуб-каналі лікар Комаровський. Дуже важливо донести інформацію до дітей, щоб вони не зашкодили своєму здоров’ю.


НЕВІДОМІ ЛІСОВІ ТА ПОЛЬОВІ СЕЗОННІ ЯГОДИ КРАЩЕ НЕ ЧІПАТИ

У лісі, в саду і навіть на городі часто ростуть ягоди, які виглядають дуже апетитно, але насправді вони зовсім їстівні. На жаль, діти не завжди розуміють, що не всі сезонні ягоди корисні. Тому важливо, щоб батьки пояснили – без згоди дорослих не можна нічого зривати, брати до рук чи їсти. Також лікар Комаровський назвав щонайменше чотири ягоди, які можна зустріти в наших широтах і які небезпечні для здоров’я:

Останні новини:  Лікар назвав ідеальний раціон, щоб не хворіти
вовчі ягоди – невеликі кущики з яскраво червоними ягодами, які з’являються приблизно у липні та на початку серпня (є категорично заборонено – отруйні);

травневий конвалія – ​​ця рослина відрізняється не тільки ніжними білими квітами з приємним ароматом, але і яскравими невеликими ягодами (вони дуже небезпечні – всього кілька ягід можуть стати причиною сильного отруєння і навіть смерті);

Останні новини:  Дієтолог назвала продукти харчування, які найбільш корисні літнім людям
червона бузина – саме дерево та його ягоди зовні нагадують горобину, але вони дуже отруйні;

Беладонна – має чорні невеликі ягоди, які можуть бути дуже апетитними на вигляд, але є їх категорично заборонено (викликають проблеми з серцем, порушення дихальної системи).

Усім відомі сезонні ягоди, такі як малина, чорна та червона смородина, ожина та інші їсти не тільки можна, а й потрібно. Вони містять безліч поживних речовин, вітамінів та мінералів. Рекомендується додавати їх до дитячого раціону щодня.

Останні новини:  Медики з США перерахували звички, що провокують цукровий діабет

storinka.com.ua