Саша Мудра з Холостяка-12 розповіла, як Топольський її неприємно вразив - Новини Ю

Саша Мудра з Холостяка-12 розповіла, як Топольський її неприємно вразив

18.03.2023   18:30    677

Новий сезон популярного в Україні реаліті-шоу про кохання “Холостяк” отримав нереальні рейтинги та став одним з найобговорюваніших подій в українському шоубізнесі за останній рік. Хоча з реального завершення знімання проєкту пройшло дуже багато часу, фіналістка Холостяка-12 Саша Мудра зізналась, що отримує чимало запитань про свої стосунки з Алексом Топольським, головним героєм крайнього сезону шоу.


Дівчина зауважила, що вона дещо втомилась від того, що підписники постійно цікавляться її взаєминами з Алексом, тому вирішила нарешті розставити всі крапки над “і”. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм Саша Мудра зазначила, що пройшла всі стадії прийняття.

Останні новини:  Катя Лозовицька з Холостяка-12 натякнула, що Топольському не вистачає мужності
Саша Мудра зізналась, після чого слід було завершувати спілкування з Алексом Топольським
Саша Мудра зізналась, після чого слід було завершувати спілкування з Алексом Топольським

Саша Мудра зазначила, що за останній рік вона встигла пройти всі стадії прийняття того факту, що вони з Топольським не можуть бути парою. Спершу дівчина не розуміла, чому чоловік обрав Катерину Лозовицьку, потім була злість і торг, а потім – смуток і депресія. Втім, останній етап розчинився в переживаннях стосовно початку повномасштабної війни в Україні.

Останні новини:  Настя Каменських показала, як виглядає справжня жінка-берегиня та розчарувала користувачів мережіКрім того, Саша Мудра пригадала, що була розчарована неналежним ставленням Топольського до себе. Дівчина зазначила, що слід було завершити спілкування з чоловіком після його занадто прямолінійного запрошення на Балі. Мудру не влаштував той факт, що чоловік навіть не запитав у неї, як вона.

Фіналістка Холостяка-12 Саша Мудра розповіла про неприємні пропозиції від Алекса Топольського
Фіналістка Холостяка-12 Саша Мудра розповіла про неприємні пропозиції від Алекса Топольського

Слід зазначити, що ця ситуація – не єдиний випадок, коли Саша Мудра не зрозуміла Алекса. Нагадаємо, що раніше дівчина вже розповідала, як заблокувала чоловіка в усіх соціальних мережах. Таке рішення Саша прийняла, адже чоловік після трансляції на телебаченні фінального випуску реаліті записав дівчині неадекватне, за її словами, голосове повідомлення.

Останні новини:  Ілона Гвоздьова з "Танців з зірками" без зайвого пафосу звернулася до українців із проханням

Саша Мудра в інтерв’ю для Аліни Доротюк зізналась, що тоді Алекс Топольський сказав їй, що вона поводила себе огидно в будинку, де жили всі учасниці проєкту. Крім того, чоловік зазначив, що не розуміє, навіщо “тримав” її в шоу до останнього.