Росія заявляє про зростання виробництва стратегічних бомбардувальників - Новини Ю

Росія заявляє про зростання виробництва стратегічних бомбардувальників

25.03.2023   19:09    1311

Казанський авіабудівний завод збільшив виробництво модернізованої версії стратегічних бомбардувальників Ту-160М, йдеться в оприлюдненій 24 березня заяві російської державної промислової корпорації «Ростех».

«Завод виготовляє модернізовані стратегічні ракетоносці Ту-160М. Рішення про відновлення їх виробництва ухвалив президент Росії. Оновлені літаки мають значно розширені бойові можливості, значний потенціал. Подальший розвиток платформи дозволить використовувати її для нових видів озброєнь, у тому числі перспективних», – ідеться у повідомленні.

Останні новини:  У Калузькій області РФ стався вибух внаслідок атаки безпілотників

Дотепер Росія значною мірою покладалася на імпорт західних компонентів для своєї військової промисловості, і їй тепер через санкції важко виробляти сучасні ракети великої дальності, а також інше обладнання, щоб продовжувати війну в Україні. Москва також змушена використовувати старішу та навіть раніше списану броньовану техніку та танки.

У КМВА заявляють про реальну загрозу російського масованого удару

Останні новини:  Росія намагається повернути експортовані до Індії та М’янми комплектуючі для танків і ракет — ЗМІ
Минулого тижня президент Росії Володимир Путін оголосив про масштабні зусилля з нарощування потужностей для виробництва більшої кількості зброї для так званої «спеціальної воєнної операції» в Україні. Путін заявив, що збільшення виробництва «додаткового обсягу» зброї «терміново необхідне».

radiosvoboda.org