Ринок електромобілів в Україні подвоївся, лідирує Volkswagen - Новини Ю

Ринок електромобілів в Україні подвоївся, лідирує Volkswagen

25.03.2023   17:00    678

На ринку електромобілів в Україні спостерігається значне зростання кількості реєстрацій: за перші два місяці 2023 року кількість нових та вживаних електромобілів сягнула 2 923 одиниць, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період 2022 року.Про це пише видання Економічні новини, посилаючись на повідомлення Федерації автопрому України на основі даних МВС.


У січні та лютому цього року на українському ринку відбулося 100% зростання реєстрацій нових та вживаних електромобілів, загальна кількість яких склала 2 923 одиниці.

Останні новини:  Неабияка популярність: новий електромобіль Nio ES6 збирає по 10 000 замовлень на день

Лідером став Volkswagen, кількість реєстрацій якого зросла в 4,3 рази до 760 одиниць, що дало йому частку ринку 26% і дозволило піднятися на першу сходинку з третього місця за аналогічний період минулого року.

Tesla утримала друге місце з часткою ринку 19,7% і збільшенням кількості реєстрацій у 2,5 рази до 576 автомобілів, тоді як минулорічний лідер, Nissan, посів третє місце з часткою ринку 13,7% і збільшенням кількості реєстрацій на 27%.

Останні новини:  Nissan готує недорогий аналог Toyota Land Cruiser Prado
Honda посіла четверте місце з 11,6% ринку і 340 реєстраціями.

VW id4 посів перше місце в рейтингу моделей, замінивши багаторічного лідера, Nissan Leaf, з кількістю реєстрацій, що зросла з 47 одиниць до 542 одиниць у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Honda M NV посіла третє місце з часткою 9,3%, а за нею розташувалися три моделі Tesla: Model 3 (9,2%), Model Y (5,2%) і Model S (3,9%).

Останні новини:  Новий позашляховик Acura ZDX стане першим електромобілем з інтеграцією Google та Android-додатками

Реєстрації включають кількість первинних реєстрацій та реєстрацій електромобілів, ввезених з-за кордону за митним свідоцтвом або митною декларацією. Ці цифри свідчать про зростаючу тенденцію на ринку електромобілів в Україні, яка, ймовірно, збережеться в найближчі місяці.


expert.in.ua