РФ планує набрати 400 тис. контрактників - ЗМІ - Новини Ю

РФ планує набрати 400 тис. контрактників – ЗМІ

26.03.2023   08:22    845
РФ планує набрати 400 тис. контрактників - ЗМІ

Фото: ua.depositphotos.com

Росія прагне цього року набрати до 400 тис. контрактників

Кремль прагне уникнути нової мобілізації напередодні виборів у РФ і набиратиме контрактників. Також у Москві не планують нового наступу, лише оборону.

У Кремлі відмовилися від планів подальшого наступу в Україні цієї весни після того, як не змогли досягти великих успіхів. Натомість окупанти зосередяться на стримуванні нового контрнаступу України. Про це у п’ятницю, 24 березня, повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела.

Зазначається, що цього року влада РФ планує набрати до 400 тис. контрактників, щоб поповнити армію і уникнути ще однієї примусової мобілізації.

Останні новини:  "На роки стане зоною активних бойових дій": "Вагнер" закликає мешканців Бєлгородщини виїжджати з області

“Масштабна вербувальна кампанія дозволить Кремлю уникнути ще однієї примусової мобілізації резервістів, оскільки він нарощує кампанію з переобрання президента Володимира Путіна наприкінці цього року. Призов минулої осені похитнув довіру населення і спровокував виїзд із країни до мільйона росіян”, – йдеться у матеріал.
Видання повідомляє, що майже всі 300 000 військовослужбовців, мобілізованих восени, зараз перебувають на полі бою, але за останні місяці Росії не вдалося взяти жодного великого міста.

Останні новини:  “РДК” розповів про роль польських добровольців при проведенні операцій в Бєлгородській області

korrespondent.net