Путін запропонував використати "мирний план" Китаю - Новини Ю

Путін запропонував використати “мирний план” Китаю

22.03.2023   17:41    968
Путін запропонував використати мирний план Китаю

Путін та Сі Цзіньпін два дні проводять переговори

Багато положень запропонованого Китаєм “мирного плану” співзвучні російським підходам, визнав господар Кремля.

Росія не проти використати пункти так званого “мирного плану” Китаю для врегулювання війни з Україною. Про це сказав президент РФ Володимир Путін у ході спільної прес-конференції з головою КНР Сі Цзіньпіном у Москві у вівторок, 21 березня.


 

“Безумовно, ми не оминули увагою ситуацію навколо України. Вважаємо, що багато з положень запропонованого Китаєм “мирного плану” співзвучні російським підходам і можуть бути взяті за основу для мирного врегулювання, коли до нього будуть готові на Заході і в Києві. Але поки що такої готовності з їхнього боку ми не спостерігаємо”, – заявив Путін.

Останні новини:  Путін наказав посилити охорону кордону Росії - Reuters

“Схоже, що Захід, справді, вирішив воювати з Росією до останнього українця вже не на словах, а на ділі. Хотів би у зв’язку з цим відзначити, що якщо все це відбуватиметься, то відповідним чином Росія змушена буде реагувати, маючи на увазі, що колективний Захід починає застосовувати вже зброю з ядерним компонентом”, – сказав голова кремлівського режиму.

Останні новини:  У Росії виник дефіцит курятини через обстріли Бєлгородської області
Зазначимо, що збіднений уран використовують у боєприпасах ще з часів Другої світової війни. Більше того, його використовують у броні танків та бойових машин, як проміжний шар між бронеплитами та корпусом. Захист такого рівня, що застосовується у тому числі в броні деяких модифікацій американського основного танка M1 Abrams, вважається практично непробивною для більшої частини номенклатури протитанкових боєприпасів сучасності, у тому числі – радянських та російських ПТРК та снарядів.

Останні новини:  Росія висилає сотні німецьких держслужбовців – у Берліні назвали рішення «необґрунтованим»

korrespondent.net