Проміняла тусовки з друзями на сімейне життя: нова 22-річна дружина Остапчука стала домогосподаркою - Новини Ю

Проміняла тусовки з друзями на сімейне життя: нова 22-річна дружина Остапчука стала домогосподаркою

18.03.2023   21:50    416

Володимир Остапчук – один з найвідоміших українських телеведучих з бурхливим особистим життям. Після довгих років шлюбу з першою дружиною Оленою Войченко він раптово пішов до коханки, нотаріуса Христини Горяк, яка стала його другою дружиною. Розлучення було бурхливим і скандальним, що вплинуло на можливість шоумена бачитись із дітьми від Олени. Пройшло всього два роки, як виявилось, що це було дарма – Володимир і Христина таємно розлучились, не повідомляючи причин.

Останні новини:  Зендея показала золоту каблучку з ініціалами Тома Холланда

Володимир Остапчук розлучився з Христиною Горняк
Володимир Остапчук розлучився з Христиною Горняк

Користувачі Мережі вважають, що Горняк опинилась на місці Войченко і Остапчук їй зрадив. Христина прямо це не підтвердила, але натякнула, що таке дійсно могло статись. Особливо в це віриться, враховуючи нинішнє положення телеведучого – він вже живе з новою обраницею, 22-річною журналісткою Катериною Полтавською.Вже ходять чутки про їх одруження після того як вони вдвох відвідали документ-сервіс “Готово”, де за годину можна оформити шлюб, а після цього Катя приймала вітання і тепер називає Остапчука своїм чоловіком, а не хлопцем.

Останні новини:  У маленькій чорній сукні: Дженна Дьюен відвідала церемонію в Лос-Анджелесі
22-річна дівчина Володимира Остапчука Катерина Полтавська
22-річна дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська

Полтавська зацікавила публіку, коли стало відомо про її відносини із зіркою. В своєму Інстаграм-блозі дівчина часто відповідає на питання підписників і показує сімейне життя з Володимиром Остапчуком. Вона зізналась, що це взагалі її перші романтичні відносини в житті.

Нова дівчина Володимира Остапчука розповіла про минуле
22-річна обраниця Володимира Остапчука розповіла про сімейне життя

Для зіркового коханого Полтавська часто готує домашню їжу, її фірмовий борщ дуже полюбився телеведучому, у відповідь на турботу він постійно дарує їй квіти, робить сюрпризи і балує увагою. Але пара відкрито не показує свої стосунки, вони лише викладають фото в одній і тій же квартирі з однаковою їжею, однак без один одного в кадрі.

Останні новини:  Катя Лозовицька з Холостяка-12 натякнула, що Топольському не вистачає мужності