Плюс 670%: росіяни кинулися масово відкривати фірми в Туреччині – Bloomberg - Новини Ю

Плюс 670%: росіяни кинулися масово відкривати фірми в Туреччині – Bloomberg

22.03.2023   17:00    721

Росіяни у Туреччині за 2022 рік зареєстрували понад 1300 компаній. Це на 670% більше, ніж роком раніше.

Такі розрахунки наводяться у звіті аналітичного центру The Economic Policy Research Foundation of Turkey, пише Bloomberg. За словами експертів, масове відкриття бізнесу демонструє напрямок, в якому йдуть потоки російських грошей в умовах санкцій.

Останні новини:  Угорщина не одна «кинула виклик» санкціям ЄС проти РФ
“Бум нових компаній з російськими партнерами підкреслює привабливість Туреччини, що росте, як місця призначення російських грошей… Фірми з іранськими партнерами посіли друге місце”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, така активність росіян призвела до “перегріву” турецького ринку житла. Так, росіяни 2022 року становили майже чверть усіх іноземних покупців нерухомості.

Останні новини:  Терористи "Талібан" оголосили війну Ірану, на кордоні розпочалися бої

Туреччина дійсно стала однією з улюблених “гаваней” для російського бізнесу. Справа в тому, що ця країна з одного боку не стала запроваджувати санкції проти РФ, а з іншого – зберігає партнерські відносини із Заходом.

Втім, ця ситуація скоро може змінитися. Західні союзники України, зокрема ЄС та США, вже розкритикували зв’язки між Росією та Туреччиною, заявивши, що зростання експорту до Росії дозволяє Москві обходити санкції.

Останні новини:  Тайвань озброїв свої F-16 новітніми ракетами для протистояння з Китаєм