Пільгове розмитнення авто: хто підпадає - Новини Ю

Пільгове розмитнення авто: хто підпадає

22.03.2023   20:35    1241

У Верховній Раді було запропоновано проєкт закону № 9058, який передбачає пільгове ввезення транспортних засобів до України для учасників бойових дій та військовослужбовців.Згідно з цим законопроєктом, учасники бойових дій матимуть спрощені умови ввезення автомобілів в Україну. Зокрема, вони будуть звільнені від сплати податків при ввезенні одного автомобіля. Однак ці пільги не будуть застосовуватися до цивільних осіб, які постраждали від бойових дій.
З урахуванням умов законопроєкту, власники статусу УБС, які взяли участь у здійсненні заходів щодо національної безпеки та оборони України, будуть звільнені від оподаткування операцій з одноразового ввезення на митну територію України. Проте, ця пільга не поширюється на операції з ввезення транспортних засобів, що мають походження з країни, що визнається державою-окупантом, або є ввезеними з території держави-окупанта (агресора) чи окупованих регіонів.
Якщо транспортний засіб був ввезений в Україну з безоплатним розмитненням, то він не може бути переданий у володіння, користування або розпорядження (включаючи довіреності) третім особам протягом трьох років з моменту його державної реєстрації. Якщо колишній власник порушує ці строки та передає автомобіль третім особам, то він повинен сплатити митні платежі до бюджету.

Останні новини:  Власник авто з ГБО подолав більше 1 мільйона км на газу (відео)

expert.in.ua