Організатор депортації. Хто така Львова-Бєлова - Новини Ю

Організатор депортації. Хто така Львова-Бєлова

18.03.2023   18:23    1077
Організатор депортації. Хто така Львова-Бєлова

Кто такая Мария Львова-Белова

Міжнародний кримінальний суд у Гаазі підозрює президента Росії Володимира Путіна та дитячого омбудсмена Марію Львову-Бєлову в організації незаконної депортації українських дітей.

Міжнародний кримінальний суд у Гаазі 17 березня видав ордер на арешт диктатора Володимира Путіна та дитячого омбудсмена РФ Марії Львової-Бєлової. Вони, ймовірно, несуть відповідальність за військовий злочин, який полягає у незаконній депортації дітей. Дослідники з Єля раніше називали Львову-Бєлову ключовою фігурою, відповідальною за примусове вивезення дітей з України. Хто вона така?


Любитель усиновлень

Марія Львова-Бєлова була призначена уповноваженою з прав дитини наприкінці 2021 року. До цього вона представляла в Раді Федерації Пензенську область і була одним із керівників пензенського відділення Загальноросійського народного фронту (руху, створеного Путіним).

Останні новини:  Зі складу росії може вийти її найбільший суб'єкт - республіка Саха
З лютого 2022 року, коли Росія напала на Україну, Львова-Бєлова відповідає за вивезення українських дітей з окупованих територій та їхню “інтеграцію” в Росії. Із самого початку вона була публічною особою, спікером та організатором цих процесів.

У 38-річної Львово-Бєлової п’ятеро кревних дітей та ще кілька прийомних. Крім того, під опікою омбудсмен має 13 дітей з інвалідністю. Влітку 2022 року Львова-Бєлова розповіла, що сама усиновила дитину із захопленої російськими військами Маріуполя. Вона регулярно викладає фотографії підлітка у своїх соцмережах і про цю історію навіть зняли пропагандистський фільм для телеканалу Царгород.

Останні новини:  На рф пожежа на Ярославському моторному заводі

За словами Львової-Бєлової, деякі українські діти “негативно відгукувалися про президента Путіна, говорили всякі гидоти, співали гімн України, говорили “Слава Україні” і таке інше. Однак після потрапляння під опіку в російські сім’ї, як стверджує Львова-Бєлова, цей ” якийсь негатив” трансформувався “у любов до Росії”.
 

У всіх списках санкцій

Санкції проти Львової-Бєлової за керівництво процесом з вивезення українських дітей було запроваджено Євросоюзом, Великою Британією та США. За підтримку російської агресії проти України вона також потрапила до списків санкцій Австралії, Канади та Японії.

 

У Києві вивезення дітей вважають проявом геноциду та цілеспрямованою політикою Росії щодо знищення України як держави та українців як нації.

Останні новини:  Республіка Якутія відокремиться від рф, - Ілля Пономарьов

 

“Викрадуючи наших дітей, Росія буквально краде наше майбутнє”, – заявляв генеральний прокурор України Андрій Костін.

Сама Львова-Бєлова заявила, що сприймає рішення Міжнародного суду як позитивну оцінку своєї роботи.

“Здорово, що міжнародне співтовариство оцінило ту роботу за допомогою дітям нашої країни, що ми не залишаємо їх у зоні військових дій, що ми вивозимо їх, що створюємо для них добрі умови, оточуємо їх дбайливими людьми, що люблять. Були санкції всіх країн, навіть Японії”. , Щодо мене, зараз ордер на арешт, цікаво, що буде далі”, – сказала вона.

korrespondent.net