Оля Полякова відповіла на хейт після відпочинку у Буковелі - Новини Ю

Оля Полякова відповіла на хейт після відпочинку у Буковелі

18.03.2023   15:50    612

Знаменита співачка Оля Полякова, яка напередодні обурила українців кадрами із розкішного відпочинку у Буковелі, відповіла на хейт у свій бік. Відповідний ролик зірка опублікувала в сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.


Оля Полякова заявила, що після того, як опублікувала фото з відпочинку у Буковелі, багато хто її засудив. Втім, вона не згодна з критикою на свою адресу. За словами зірки, вона відпочивала в Україні і в першу чергу підтримувала бізнес.

Останні новини:  Холлі Беррі з чоловіком на заході в Лос-Анджелесі

Оля Полякова, фото Знай.ua

“Виставила фото про те, як я відпочивала в Буковелі цього року і натрапила на таке погане коментування, що “не час”, “як ви можете”, “ось ми відпочиваємо та мовчимо”. Дорогі мої, я відпочивала в Україні. Бізнес має працювати”, – зазначила співачка.

Публікація Олі Полякової, скріншот: Instagram

Оля Полякова наголосила, що зараз особливо важливо підтримувати бізнес, адже людям треба на щось жити. Вона закликала всіх, хто має можливість, підтримувати бізнес, просто повечерявши в ресторані або десь відпочивши.“Ви уявляєте, скільки людей отримує зарплату? Це покоївки, кухарі, менеджери, це все, хто працює в цій сфері. Їм що всім зуби на полицю покласти? Бізнес має працювати”, – додала вона.