Політолог Андрій Вігірінський висловлює думку, що обговорювались можливі сценарії припинення війни, зокрема формат лінії розмежування та миротворчі сили, які можуть перебувати на цій лінії. Також було обговорено питання фінансування й репарацій, пишуть Економічні Новини.

Останні новини:  "На роки стане зоною активних бойових дій": "Вагнер" закликає мешканців Бєлгородщини виїжджати з області

Експерт вважає, що Сі Цзіньпін може представити компромісну позицію, яка може задовольнити Путіна і допомогти завершити війну. Проте питання блоковості, зокрема, готовності Путіна погодитися на вступ України до НАТО, залишається невирішеним.

Експерт наголошує, що для початку переговорів потрібно знайти базис, який не обов’язково має включати всі питання одразу. Він також звертає увагу на те, що візит Сі Цзіньпіна до Росії активно критикують західні ЗМІ, і зараз не є підходящим часом для телефонних розмов між президентами України та Китаю. Однак, такі розмови можуть знайти базис для подальших переговорів.

Останні новини:  У російському нижньому новгороді палає завод кріпильних виробів - росЗМІ