Нові електрокари виявилися нерентабельними для ремонту - Новини Ю

Нові електрокари виявилися нерентабельними для ремонту

24.03.2023   06:16    1057

Страховка на автомобілі з електродвигунами виявилася значно дорожчою, ніж на автомобілі зі звичайними ДВЗ. Причиною для такого явища є дорога ціна на обслуговування, а також відсутність доступу до даних про батареї для третіх осіб, що унеможливлює повномасштабний ремонт джерела енергії електрокара.

Так, електромобілі навіть із невеликими проблемами практично одразу списують через високу вартість обслуговування. Так, за даними компанії Policygenius, за страховку електрокара за місяць доводиться платити 206 доларів, що на 27% більше, ніж для авто з ДВС. Відсутність доступу до інформації про батареї третім особам призводить до того, що деякі компанії взагалі відмовляються ремонтувати електрокари з незначними пошкодженнями.

Останні новини:  Названо найдешевший і найнадійніший седан у 2023 році: його випускає не Toyota

Наприклад, компанія Allianz через відсутність доступу до діагностичної інформації щодо батарей, змушена списувати електромобілі, у яких джерело живлення має навіть незначні пошкодження. У разі повної заміни акумуляторної батареї вартість ремонту може становити близько 50% від вартості авто.
На думку експертів ринку, проблема із вартістю обслуговування електрокарів може призвести до подальшого зростання страхових внесків. Єдиний можливий вихід із цієї ситуації — збірні батареї, які можна буде змінювати секційно або надання доступу до діагностичної інформації третім особам.

Останні новини:  Названі найпопулярніші авто у світі за підсумками першого кварталу 2023 року


uamotors.com.ua