Незабаром у Peugeot з'явиться тримісний електричний позашляховик - Новини Ю

Незабаром у Peugeot з’явиться тримісний електричний позашляховик

18.03.2023   18:15    575

Незважаючи на те, що угода про заборону двигунів внутрішнього згоряння до 2035 року зіткнулася з проблемами, які потрібно вирішити якомога раніше, автомобільні бренди вже оголосили про перехід до випуску електромобілів, які з’являться найближчими роками. Stellantis — одна з тих, хто вибрав електрифікацію для всіх своїх брендів.

І днями в компанії Peugeot підтвердили, що всі їхні нові моделі матимуть версію з нульовим рівнем викидів, і третє покоління Peugeot 5008 одна з них. Найвідоміший позашляховик, а також флагман бренду з’явиться в 2024 році, а через рік дебютує найчистіша альтернатива в лінійці.

Останні новини:  Названо кросовери з найнижчою витратою палива в реальних умовах

Очікується, що передня частина буде найбільш помітною, оскільки звичайні грати зникнуть, і разом з фарами вони становитимуть єдине ціле. Оптика буде інтегрована в глянцеву чорну панель з трьома виступами, і доходитиме до бампера, створюючи більш авангардний образ.

Майбутній електричний 5008 розвиватиметься паралельно з новим поколінням моделі з ДВЗ. Ця паралельна розробка дозволить французькому бренду скористатися перевагами інтер’єру, в якому переважають можливості підключення та оцифрування, що забезпечить достатнім простір для розміщення двох або трьох рядів сидінь. Тобто електрифікація не позначиться ні на об’ємі салону, ні на багажнику.

Останні новини:  Названі найнадійніші та найненадійніші мінівени з пробігом
Новий Peugeot e-5008, який надійде у продаж у середині 2025 року, розділить нову платформу STLA Medium із майбутнім Peugeot e-3008. Звідси і схожість у технічній частині. З переднім приводом та чотирма колесами він матиме один або два електродвигуни потужністю від 180 до 300 к.с. Акумулятор, розташований між широкою колісною базою, забезпечує запас ходу до 500 кілометрів за мінімального обсягу 70 кВт/год. Варіант для великих сімей, який дуже шанобливо ставиться до довкілля.

Останні новини:  На дорожніх випробуваннях у Європі було помічено новий Audi A5 Sportback 2024

uamotors.com.ua