"Немає артиста": куди зник Олег Винник, що він говорив про війну в Україні і чому більше не виходить на сцену - Новини Ю

“Немає артиста”: куди зник Олег Винник, що він говорив про війну в Україні і чому більше не виходить на сцену

18.03.2023   21:10    1430

Відомий український співак Олег Винник після повномасштабного вторгнення Росії в Україну зник з інфопростору, чим викликав суперечки серед українців. Дехто називає його зрадником та дорікає за публічне мовчання, а інші впевнені, що така поведінка зірки обґрунтована, адже він проходить лікування.


Нових пісень та концертів співака не було вже давно. OBOZREVATEL вирішив розповісти, куди зник виконавець та що він казав про війну в Україні (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

3 березня 2022 року Олег Винник опублікував відео, в якому звернувся до матерів російських і білоруських солдатів з проханням не пускати синів воювати в Україну. Однак, на відміну від своїх колег, більше він не публікував фото війни, анонси благодійних концертів та звернення до українців.

Останні новини:  Віка Булітко з “Дизель Шоу” чесно зізналась, чи вільне її серце

Від початку березня на його сторінці в Instagram можна помітити тільки картинки в патріотичному стилі, а також антивоєнні заклики, але й вони припинилися в квітні минулого року. Відтоді артист не веде свої соцмережі. Його останнім творчім поривом був “кліп” на пісню “Сльози на землі” з кадрами ракетних обстрілів України.

Останні новини:  Дженна Ортега з "Венздей" похвалилася фігурою у прозорій сукні