Не зможуть порозумітися з друзями: названо три знаки Зодіаку - Новини Ю

Не зможуть порозумітися з друзями: названо три знаки Зодіаку

24.03.2023   16:20    731

Астрологи назвали три знаки зодіакального кола, представникам яких буде дуже складно знайти спільну мову з друзями під кінець березня. У цьому списку: Риби, Близнюки та Стрільці.


Про це повідомляє “Апостроф”.

Риби

Народженим під цим знаком наприкінці березня буде важко порозумітися з тими, з ким до цього ладнали. Хоч Риби будуть багато часу проводити у компанії друзів, однак, виявиться, що приятелі їх не до кінця розумітимуть та підтримуватимуть. Це створить певну напругу.

Останні новини:  Якщо скінчився шампунь: якими підручними засобами можна помити голову

Близнюки

Представники цього зодіакального сузір’я вміють зазвичай домовлятися з іншими, але не під кінець цього місяця. Так, останні дні березня запам’ятаються натягнутими відносинами з колегами та рідними. Не поладнають навіть із друзями. Це може засмутити, проте вони не почуватимуться вибитими з колії.

Стрілець

У Стрільців в компанії друзів відбуватиметься чимало конфліктів в останні дні березня. Вони будуть поводитися найбільш активно у розбірках. При цьому сварки можуть навіть перерости у бійку. Провокуватимуть приятелів сперечатися та лаятися. У підсумку – постраждають самі.

Останні новини:  Усього одна причина, чому ви нещасливі в стосунках