"Найкраще, що є у ЗСУ": військові показали, як працює український дрон "Кажан" (відео) - Новини Ю

“Найкраще, що є у ЗСУ”: військові показали, як працює український дрон “Кажан” (відео)

26.03.2023   07:09    2870

Гексокоптер дозволяє захисникам України атакувати живу силу та техніку ЗС РФ, а також віддалено мінувати дороги.

Дрони українського виробництва під назвою “Кажан” знищують російські війська з повітря. Військовослужбовець із позивним “Балу” розповів про особливості літального апарату у коментарі телеканалу ICTV.

Безпілотний гексакоптер піднімає та скидає боєприпаси вагою до 20 кг, призначені для ураження бойової техніки та живої сили ЗС РФ. Це можуть бути 82-мм та 120-мм міни, а також протитанкові міни. Система скидання дозволяє “Кажан” влаштовувати бомбардування, завдаючи ударів прямо по цілях противника, або дистанційно мінувати територію.

Останні новини:  В Англії солістки народного ансамблю танцю «Радість» присвятили танець хлопцям з ЗСУ (відео)

“Найкраще показує себе в дистанційному мінуванні або скиданні боєприпасів на нерухомі цілі. У цьому йому немає рівних. Для розвідки він, звичайно, не підходить, але для бойової роботи — це найкраще, що є”, — заявив Балу.

Незважаючи на значні розміри, “Кажан” розвиває швидкість до 120 км/год, тому по ньому досить складно потрапити зі стрілецької зброї. Дрон простий в управлінні, але для ефективного обслуговування пілотам потрібні інженерні навички. БПЛА обладнано оптичною камерою денного бачення з 10-кратним збільшенням, а також камерою з тепловізором для роботи вночі.

Останні новини:  Штурмовики "рознесли" посадку з окупантами під Бахмутом (відео)