Мережа підкорив пес, який потоваришував із листоношою (ВІДЕО) - Новини Ю

Мережа підкорив пес, який потоваришував із листоношою (ВІДЕО)

18.03.2023   23:00    1485

Листоноша втратив свого собаку, проте знайшов нового друга в особі ретрівера в одному з будинків.

Зазвичай собаки не дуже тепло зустрічають листоноші, коли ті заходять у двір. Але золотистий ретрівер на ім’я Лось просто обожнює свого листоношу – щодня песик із США чекає на чоловіка, щоб обійнятися з ним, передає   24 Канал.


Доброзичливий ретрівер вітається з листоношкою вже майже рік – у 2020 році до будинку власників Лося призначили листоношу.

Останні новини:  Влаштували пікнік: в Африці під час сафарі крокодил вкрав холодильник у туристів (відео)
Під час першого візиту листоноші Лось попросився зустріти чоловіка. Господиня ретрівера, Меган Грушинський, побачивши, з якою радістю песик зустрічав листоношу, дозволила Лосю виходити до нового друга щодня. Тепер чоловік у поштовій формі зупиняється перед будинком Лося та грає з лагідним ретрівером.

Мені дуже сподобалося, як листоноша взаємодіє з моїм собакою. Це було чудово,
– розповіла Меган.

Останні новини:  Захопили будівлю: в Канаді навала скунсів зірвала заняття у школі (відео)

 
Незважаючи на напружений графік, чоловік завжди встигає привітатись з Лосем і трохи його розважити. Їхня дружба зворушила мережу і зробила золотистого ретрівера популярним – на сторінку Лося в інстаграмі підписалося  понад 30 тисяч фоловерів.

Мережа підкорив пес, який потоваришував із листоношою.

Нещодавно господиня песика дізналася, що власний собака листоноші, на жаль, помер – тепер зустрічі з Лосем стали для чоловіка особливо цінними. Листоноша став найкращим другом для ретривера та сім’ї.

Останні новини:  Скільки зараз коштує операція зі зміни знаку Зодіаку? Смішні жарти про гороскопи

Сподіваюся, це триватиме ще багато років. Він наш листоноша, поки не піде на пенсію, тому було б цікаво спостерігати за їхньою дружбою,
– зазначила Грушинський.