Маша Єфросиніна розповіла, як розпочалися стосунки з її чоловіком - Новини Ю

Маша Єфросиніна розповіла, як розпочалися стосунки з її чоловіком

24.03.2023   17:00    503

Гнівне слово, критика, невдоволені коментарі ніколи не лякали цю публічну особистість. Ба більше, у своєму Instagram-блозі гідно веде власний інформаційний фронт, намагається показувати та розповідати правду про війну, відкриваючи очі усім росіянам.


Проте згодом зрозуміла, що сусідньому народу довести щось марно, тому продовжує працювати на благо своєї країни. Канал Маші Єфросиніної на YouTube, з кожним днем набуває все більше обертів. Відверті розмови з українськими зірками в “Екзамені. Нова реальність”, спільний формат проєкту з Олею Поляковою “Дорослі дівчата” продовжують бути в трендах переглядів.

Останні новини:  Алан Бадоєв розповів, що йому говорили перед інтерв'ю у Раміни Есхакзай
Маша Єфросиніна ніжно привітала чоловіка з днем народження

Відомо, що крім успішної кар’єри, побудувала міцну родину з бізнесменом Тимуром Хромаєвим. Жінка розповіла, як зав’язалися міцні стосунки з майбутнім чоловіком та його таємниче зникнення.

Маша Єфросиніна розповіла свою історію кохання

Зіркова ведуча країни познайомилася зі своїм благовірним в Ялті ще 20 років тому. Маші було всього 22. Декілька місяців пара зустрічалася. Все було добре, романтично, закохані дізнавалися про одне одного, ходили на побачення, спілкувалися, але після першої спільної ночі він зник. Минув місяць і нічого не змінилося.

Останні новини:  Це просто вау: як виглядає і чим займається падчерка ПотапаЄфросиніна згадала, що 25 травня був її день народження і мала відбутися премія “Чорна перлина”. Вона старанно готувалася, наряджалася й зрозуміла, що не хоче йти на цю світську подію сама, тому вперше в житті вирішила написати першою чоловіку. У текстовому повідомленні Маша зізналася, що він їй сподобався, а тому просить його допомоги та скласти їй компанію на весь вечір. На велику кількість слів Тимур відповів одне лиш “звичайно”.

Останні новини:  В обіймах чоловіка: Вікторія Бекхем позувала з Девідом на березі озера
Маша Єфросиніна зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим
Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром Хромаєвим

Чоловік на той момент не розумів, що у зірки день народження. Тимур холодно запитав скільки годин триватиме вся подія і вони поїхали. Маша отримала свою нагороду на сцені й коли ведучі заходу зазначили, що зірка святкує свій день народження, почала шукати в залі його очі, де чітко читалося зніяковіння та сором за зникнення та не привітання жінки. З того часу їхні взаємними почали розвиватися геть по-іншому. З романтикою, квітами та святкуваннями усіх важливих свят.