Лікар назвав продукти, які можуть знизити ризик хвороб серця і підвищити імунітет - Новини Ю

Лікар назвав продукти, які можуть знизити ризик хвороб серця і підвищити імунітет

27.03.2023   05:38    545

Хвороба серця та ослаблена імунна система можуть призвести до різного роду ускладнень зі здоров’ям і можуть скоротити ваше життя, але зміна дієти може мати величезне значення.

Лікар-дієтолог Піксі Тернер виступає за екологічно чисту листову зелень, яка може принести безліч переваг, від підвищення рівня енергії до мінімізації серцевих захворювань і підвищення імунітету.


“Шпинат є гарним джерелом фолієвої кислоти”, – зазначив Тернер, додавши, що дефіцит цієї поживної речовини може призвести до анемії, викликаної дефіцитом фолієвої кислоти. Цей стан “може викликати у вас відчуття втоми і нестачі енергії”, – пояснила вона. “Останнє Національне дослідження з дієти та харчування (NDNS) показує, що більшість людей не отримують достатньої кількості фолієвої кислоти”.

Останні новини:  Кардіолог назвала найбільш небезпечний для серця алкогольний напій

Анемія, викликана недостатністю фолієвої кислоти, може проявлятися наступним чином, згідно зі списком Johns Hopkins Medicine:

  • Бліда шкіра
  • Зниження апетиту
  • Дратівливість
  • Недолік енергії або легка стомлюваність
  • Пронос
  • Гладкий язик

Жінкам, які хочуть зачати дитину, слід проявляти надмірну обережність щодо дефіциту фолієвої кислоти.
“Анемія з дефіцитом фолієвої кислоти під час вагітності може викликати дефект нервової трубки”, – заявила Johns Hopkins Medicine. “Це коли головний або спинний мозок не розвивається нормально. Це може призвести до смерті до або незабаром після народження”.

Останні новини:  Дієтологиня пояснила, скільки кисломолочного сиру потрібно з’їдати щодня

Для підвищення імунітету на розум може прийти вітамін С, але він міститься не тільки в цитрусових, таких як апельсин.

Один з кращих способів запобігти серцевим захворюванням – дотримуватися “здорової збалансованої дієти”. Також дуже важливо не курити, контролювати рівень холестерину і глюкози в крові і бути фізично активним.
Останні новини:  Японські вчені знайшли спосіб запобігти жирову хворобу печінки


glamour.kyiv.ua