Лікар назвала хвороби, які загострюються через погодні аномалії - Новини Ю

Лікар назвала хвороби, які загострюються через погодні аномалії

17.03.2023   14:31    640

Люди із серцево-судинними захворюваннями, з астмою та хронічними бронхітами можуть почуватися погано під час перепаду температур, їм слід уважно стежити за станом здоров’я, приймати призначену терапію, більше відпочивати та не перевантажувати себе, заявила лікар-терапевт Людмила Лапа.

“Групи ризику – це люди із серцево-судинними захворюваннями, які перенесли інфаркт, інсульт, з бронхіальною астмою, хронічними бронхітами, хронічними захворюваннями, такими як тонзиліт, риніт. Всі ці захворювання загострюються саме тоді, коли йде зміна погоди”, – сказала Лапа.

Останні новини:  У хворих на анорексію виявили руйнування кишкового мікробіома

Вона пояснила, що захворювання загострюються через реакцію судинної системи людини на перепади температури. Фактично це відбувається у всіх людей, але у здорових цей процес відбувається непомітно, а у пацієнтів із хронічними захворюваннями виникають різні складнощі, уточнила лікарка.

За її словами, за такої погоди важливо контролювати стан свого здоров’я та при погіршенні самопочуття одразу ж консультуватися з лікарем. Крім того, важливо не забувати приймати терапію, яка була призначена. У сиру теплу погоду також частіше виникають інфекційні захворювання, оскільки людині здається, що на вулиці тепло, вона одягається не за погодою, замерзає та застуджується, зазначила Лапа.”

Останні новини:  Ознаки, які говорять про печінкову недостатність
Загалом потрібно вести здоровий спосіб життя, більше відпочивати, не бігати, а ходити, сильно не перевантажуватися та одягатися за погодою, це допоможе пережити цей період без ускладнень”, – наголосила лікарка.


ua-novosti.info