Ксенія Мішина знялась у провокативній фотосесії у шкіряному total black образі (ФОТО) - Новини Ю

Ксенія Мішина знялась у провокативній фотосесії у шкіряному total black образі (ФОТО)

27.03.2023   07:00    2116

Нещодавно відома українська актриса сполохала мережу несподіваною новиною: знаменитість кардинально схудла, “висушилась” у спортивній залі та дуже змінилась зовнішньо. Розповідаючи про свою трансформацію, зірка зізналась, що протягом останніх чотирьох місяців вона перетворила свою фігуру на омріяну, а сьогоднішня її форма, за особистим зізнанням, є найкращою за все життя.


Втім, змінилась Ксенія Мішина не лише зовнішньо, а й внутрішньо. Актриса зазначила, що процес схуднення приніс їй не лише візуальний ефект, а й повну моральну трансформацію. Насправді з останніх фотографій, які зірка публікує в особистому блозі, це дуже помітно. Ксенія Мішина зізналась, що ще чотири місяці тому не могла дивитись на своє тіло, а тепер повністю задоволена відображенням у дзеркалі.

Останні новини:  Як виглядають Гола Пристань, Енергодар та Любимівка після підриву ГЕС: супутникові фото

Так, наприклад, нещодавно актриса опублікувала кадри з провокативної фотосесії. На знімках знаменитість позувала у чорних шкіряних ботфортах, а спіднє з чорним обтислим топом стало фішкою образу.

Ксенія Мішина вразила шанувальників новими фотографіями
Ксенія Мішина вразила шанувальників новими фотографіями

Слід зазначити також і те, що освітлення в кадрі було розставлено таким чином, щоб підкреслити рельєфність фігури знаменитості. Ідеальний прес, м’язи на ногах і стрункий стан професіонали зробили ще більш помітним у новій фотосесії. А ось сміливі пози Ксенії Мішиної в результаті зробили кадри неймовірними.

Останні новини:  Сильно змінилися орієнтири: Злата Огнєвіч знялась у яскравій фотосесії
Нові фотографії на сторінці Ксенії Мішиної спричинили справжній фурор
Нові фотографії на сторінці Ксенії Мішиної спричинили справжній фурор

Неможливо оминути увагою і той факт, що знаменитість стала дуже сміливою та впевненою. Здавалося б, на думку шанувальників, актриса була ідеальною завжди. Втім, ні про яку високу самооцінку не може йти мови, коли передусім людині не подобається свій зовнішній вигляд. Тепер же Ксенія Мішина бачить у дзеркалі ідеальну себе у власному сприйняті, що відчувається і в її поведінці.

Останні новини:  Періс Гілтон поділилася зворушливим фото сина та чоловікаВтім, не всі підписники української актриси схвалюють подібні фотосесії та позитивно реагують на внутрішню й зовнішню трансформації. У коментарях до останніх дописів Ксенії Мішиної користувачі мережі висловлюють обурення тим фактом, що знаменитість нібито виставляє все напоказ. Крім того, підписники актриси зазначили, що вона занадто сильно схудла.

Хейтерські коментарі під останнім дописом Ксенії Мішиної