Кращі напої для контролю рівня холестерину - Новини Ю

Кращі напої для контролю рівня холестерину

24.03.2023   15:28    742

Якщо ви страждаєте від підвищеного рівня холестерину, то ризикуєте зіткнутися з небезпечними хворобами серця і судин. Ось кілька напоїв, які допомагають взяти показники цієї молекули під контроль.

Напій з насіння базиліка. Насіння базиліка багаті розчинною клітковиною і пектином, що збільшують рівень “хорошого” холестерину. Пектин скорочує “поганий” холестерин, запобігаючи його всмоктування в кишечнику.

Останні новини:  Лікар-інфекціоніст пояснила причину небезпеки кішок для вагітних жінок

Томатний сік. Містить лікопін-чудове джерело антиоксидантів, що захищають клітини від пошкоджень. Включення в раціон антиоксидантів знижує рівень запалень, включаючи серцево-судинні захворювання, рак, а також старече недоумство. Томатний сік допомагає зменшити “поганий” холестерин.

Соєве молоко. Від природи містить мало насичених і дієтичних жирів, що підвищують показники «поганого» холестерину. Багато досліджень показують, що соєвий білок скорочує холестерин на 4-6%.

Останні новини:  Вчені встановили здатність аптечної ромашки пригнічувати розвиток синдрому Дауна

Вівсяне молоко. Містить безліч харчових волокон, особливо бета-глюкани і розчинну клітковини. Вона розчиняється у воді з утворенням піноутворювача – речовини, що допомагає організму знизити рівень холестерину і глюкози в крові.
Зелений чай. Містить катехіни та інші антиоксиданти, що скорочують рівень «поганого» холестерину. Чорний чай, як і зелений, також сприяє цьому процесу, хоча і в меншому обсязі. Різні кількості катехінів в чаї по-різному стимулюють організм поглинати рідину.

Останні новини:  Лікарі розповіли чому в період менопаузи треба вживати фрукти та овочі


glamour.kyiv.ua