Концерн Volkswagen презентував найдешевший електромобіль із запасом ходу на 450 кілометрів - Новини Ю

Концерн Volkswagen презентував найдешевший електромобіль із запасом ходу на 450 кілометрів

28.03.2023   13:16    1501

Нещодавно Volkswagen представив Volkswagen ID.2, останню новинку в серії електричних ID. Німецький автовиробник має на меті створити більш доступний електромобіль для всіх, назвавши його “ID.2 all”.

З базовою ціною близько 25 000 євро Volkswagen ID.2 має стати найдешевшою моделлю в лінійці ID.

Однак це не означає, що автомобілю не вистачає потужності. Встановлений спереду електродвигун може генерувати до 226 к. с., що є потужнішим, ніж нинішній ID.3, який має лише 204 к. с. і встановлений ззаду. Крім того, ID.2 може подолати до 450 км без підзарядки, що робить його привабливим варіантом для тих, хто шукає електромобіль для далеких поїздок.

Останні новини:  Середній річний пробіг електромобілів виявився на 30% меншим, ніж у бензинових моделей: в чому причина

Volkswagen ID.2

Хоча Volkswagen не розголошує ємність батареї ID.2. Час зарядки з 10% до 80% на станції постійного струму займе не більше 20 хвилин. Автомобіль також оснащений вбудованим зарядним пристроєм змінного струму потужністю 11 кВт, що дозволяє зручно заряджати його вдома або на громадських зарядних станціях.
Volkswagen ID.2
Останні новини:  Новий розкішний кросовер BMW XM майже за $200 000 було помічено в Україні

Volkswagen ID.2 позиціонується як аналог Golf, але з габаритами, схожими на хетчбек Polo. Серійна версія автомобіля має дебютувати у 2025 році, забезпечуючи вкрай необхідний варіант для тих, хто шукає доступний і високопродуктивний електромобіль.

Загалом, Volkswagen ID.2 – це значний крок на шляху до того, щоб зробити електромобілі доступнішими для кожного. Завдяки доступній ціні, вражаючим характеристикам та практичним розмірам, цей автомобіль має потенціал, щоб змінити правила гри на ринку електромобілів.

Останні новини:  Українці обирають пікапи: названо найпопулярніші моделі


avtosota.com