ІТ-стартапи вже використовують ChatGPT, економлячи на програмістах - Новини Ю

ІТ-стартапи вже використовують ChatGPT, економлячи на програмістах

24.03.2023   16:09    790

ІТ-стартапи все частіше звертаються до чат-бота ChatGPT AI, щоб заощадити гроші на програмістах, надаючи йому перевагу в написанні складного коду і створенні простих додатків, використовуючи людські підказки за допомогою простих текстових повідомлень.У нещодавньому звіті журналу Vice засновник стартапу Джо Перкінс розповів, що витратив лише три години і 11 центів на розробку коду за допомогою ChatGPT, тоді як для створення такого ж коду йому знадобилося б два тижні і п’ять тисяч фунтів, щоб заплатити розробнику, інформує Експерт з посиланням на Економічні новини.

Останні новини:  У Сербії десятки тисяч людей уп’яте вийшли на протест: чого вимагають

Чат-бот має потенціал змінити правила гри у світі кодування та програмування, оскільки він значно скорочує витрати та час, витрачений на створення нових додатків та програмного забезпечення.

Перкінс вважає, що чат-бот буде неймовірно корисним інструментом для освіти, оскільки він може допомогти користувачам легко вивчати та досліджувати код, навіть якщо вони мають обмежені технічні знання. Він додає, що чат-бот ChatGPT значно демократизує кодування, зробивши його більш доступним для всіх.

Останні новини:  Як швидко знайти роботу в IT сфері: корисні поради
Нейромережа ChatGPT, чат-бот на основі штучного інтелекту, була запущена в листопаді 2022 року, і всього за пару місяців вона вже досягла 100 мільйонів активних користувачів по всьому світу.

Його успіх пояснюється тим, що він надає інтуїтивно зрозумілу та зручну платформу для написання та тестування коду, допомагаючи знизити рівень технічних знань, необхідних для кодування.

Останні новини:  Назвали найпопулярніший смартфон на Android


expert.in.ua