ISW: У РФ стурбовані планами контрнаступу ЗСУ - Новини Ю

ISW: У РФ стурбовані планами контрнаступу ЗСУ

26.03.2023   14:09    939
ISW: У РФ стурбовані планами контрнаступу ЗСУ

Фото: Генштаб ВСУ

У РФ все частіше говорять про український контрнаступ

Російський інформаційний простір реагує на уповільнення російських операцій та можливість України перехопити ініціативу зі значним занепокоєнням”.

Інформаційний простір Росії “зі значним занепокоєнням” реагує на повідомлення про уповільнення російських операцій та можливий контрнаступ України. Про це йдеться у зведенні американського Інституту вивчення війни (ISW) за п’ятницю, 24 березня.

Останні новини:  У Британії крадуть дорогу техніку, щоб продавати електроніку до Росії, — Telegraph

Так, за даними інституту, у російському інформаційному просторі дедалі частіше звучать повідомлення про підготовку можливого українського контрнаступу.

Зокрема, заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв заявив 24 березня, що Росії відомо про підготовку українського контрнаступу, і генштаб країни-агресора готує рішення та заходи реагування на це.

Аналітики зробили висновок, що так званий “великий” російський весняний наступ, схоже, “наближається до кульмінації, і російський інформаційний простір реагує на уповільнення російських операцій та можливість України перехопити ініціативу зі значним занепокоєнням”.

Останні новини:  Російські мільярдери через санкції вимушені інвестувати в РФ
“Російському військовому командуванню необхідно буде перекинути значну кількість сил на фронт, щоб або запобігти кульмінації, або розпочати нові наступальні операції, і малоймовірно, що такі сили існують у достатньому обсязі для того, щоб зробити і те, й інше”, – наголошується в огляді інституту.

Також в Інституті повідомили, що власник групи “Вагнера” Євген Пригожин заявляв 23 березня, що йому відомо про плани масштабного українського контрнаступу.

Останні новини:  Швеція дозволила розмістити війська НАТО на своїй території до вступу до Альянсу

korrespondent.net