Гамак, басейн та альтанка з каміном: Лілія Ребрик похвалилася своєю розкішною дачею під Києвом (ФОТО) - Новини Ю

Гамак, басейн та альтанка з каміном: Лілія Ребрик похвалилася своєю розкішною дачею під Києвом (ФОТО)

24.03.2023   16:30    2156

У передмісті української столиці журналістка та актриса мешкає зі своєю родиною вже кілька років. Такий розкішний подарунок – як дача серед соснового лісу Ребрик та її чоловік зробили собі на 10-ті роковини весілля. Також відомо, що пара напередодні війни розпочала будівництво свого нового будинку у передмісті.


 

 

Як виглядає будинок Лілії Ребрик під Києвом?

Двоповерховий будинок оточений високими вічно зеленими деревами, на задньому дворі дуже просторо – достатньо місця для ігор з дітьми та відпочинку з друзями. Він обнесений високою дерев’яною огорожею, а на землі ідеальний зелений газон.

Останні новини:  Під Києвом спалахнула масштабна пожежа (фото)

Гамак, басейн та альтанка з каміном: Лілія Ребрик похвалилася своєю розкішною дачею під Києвом
У дворі у Лілії Ребрик є басейн, теплиця, зона для відпочинку та міні-сад, у якому ведуча вирощує овочі та фрукти у сезон.

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз зірка показала, як зараз, на початку весни виглядає її маєток. На дворі можна побачити дві берізки, між якими натягнутий барвистий гамак, у якому можна відпочити, погрівшись на сонечку. Позаду розкинувся просторий басейн. Трохи правіше подружжя звели дерев’яну альтанку з каміном, де проводять час із сім’єю та друзями цілий рік.

Останні новини:  Вікторія Бекхем поділилася яскравими сімейними кадрами з дітьми та невісткою Ніколою Пельтц (ФОТО)

Гамак, басейн та альтанка з каміном: Лілія Ребрик похвалилася своєю розкішною дачею під Києвом

“Ніколи не звикну до цього дисонансу: весна, спів птахів та війна. Але життя триває. Нафарбувала очі (вже не так сумно) – і за роботу. Не маємо права втомлюватися. Спокійного нам усім дня”, – зазначила Лілія Ребрик у публікації.