Еліта РФ ізолюється від населення - розвідка - Новини Ю

Еліта РФ ізолюється від населення – розвідка

12.03.2023   17:57    681
Еліта РФ ізолюється від населення - розвідка

Російська еліта слухає послання Володимира Путіна 21 лютого

У багатьох східних регіонах РФ рівень втрат у відсотках може бути в 30-40 разів вищим, ніж у Москві, вважають у британській розвідці.

Російська армія зазнає величезних втрат у війні проти України. Це тягне за собою дедалі більшу ізоляцію російської еліти від населення. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Twitter у неділю, 12 березня.

Останні новини:  У кремлі зробили заяву про готовність до переговорів з Україною

У британській розвідці нагадали, що 21 лютого під час звернення російського президента Володимира Путіна перші лави аудиторії зайняли російські чиновники та еліта. Але відомо, що їхні діти не воюють в Україні. І цей факт підбурює російське населення, особливо у регіонах, у яких рівень втрат найвищий.

“У багатьох східних регіонах рівень смертності у відсотках, ймовірно, у 30-40 разів вищий, ніж у Москві. Найбільше страждають етнічні меншини; в Астрахані близько 75% жертв припадає на казахську та татарську меншини”, – йдеться у повідомленні.

Останні новини:  Кінець "путінської стабільності". Подоляк про Шебекіно
Оскільки російське керівництво продовжує набирати росіян до армії, щоб кинути в Україну, еліта країни-агресора стає все більш ізольованою.

“Оскільки Міноборони Росії прагне вирішити проблему постійної нестачі бойового персоналу, ізоляція більш заможних та впливових верств російського суспільства, швидше за все, залишиться головним завданням”, – заявили у британській розвідці.

Останні новини:  У Держдумі РФ визнали провал "СВО"


korrespondent.net