Ектор Хіменес-Браво із "Майстер Шеф" зізнався, наскільки зіпсував фігуру шкідливою їжею (фото) - Новини Ю

Ектор Хіменес-Браво із “Майстер Шеф” зізнався, наскільки зіпсував фігуру шкідливою їжею (фото)

16.03.2023   07:00    488

Ектор Хіменес-Браво раніше публічно зізнався – без спорту і правильного харчування він справді страждав від ожиріння. І лише тренування допомогли йому взяти себе в руки, ось уже п’ять років він старанно займається і йому є чимось здивувати.


Раніше кулінар розповів, що часто отримує питання щодо того, як йому вдається в 51 рік так добре виглядати і бути завжди “на спорті”. На цей раз Ектор зізнався, що без спорту виглядав би зовсім сумно.

Останні новини:  Переможниця "Євробачення" Loreen прикрасила обкладинку легендарного глянцю (ФОТО)
«Спорт для мене вже залежність, не уявляю себе без нього. Хоча ні, уявляю», – додав Хіменес-Браво і показав, яким був п’ять років тому з ожирінням.

Зазначимо, Хіменес-Браво в момент вторгнення окупантів в Україну був із мамою в Колумбії, але залишатися там надовго не став і все вірно повернувся до Києва. Більше того, чоловік стурбував цим близьких, але заявив, що це є його позиція

Зараз кухар часто ділиться корисною інформацією та допомагає військовим волонтерським зборам. Нещодавно він розповів, що сумує за матір’ю, але був дуже радий, що раніше з нею побачився і провів час навіть у Києві.