Дієтолог назвала продукти харчування, які найбільш корисні літнім людям - Новини Ю

Дієтолог назвала продукти харчування, які найбільш корисні літнім людям

26.03.2023   09:21    664


Ендокринолог і дієтолог Оксана Михальова: людям похилого віку потрібно включати в раціон більше зелених овочів, наприклад, шпинату і броколі.

Дієтолог Михальова розповіла в інтерв’ю про найбільш корисні для людей похилого віку продукти харчування. Зокрема, експерт зарахувала до цієї категорії різноманітну капусту, броколі, шпинат. Їх споживання насичує організм вітамінами, мінералами, антиоксидантами, які покращують його захист від розвитку хвороб серцево-судинної системи та раку.

Останні новини:  ВООЗ оголосила про закінчення спалаху Марбурзького вірусу в Екваторіальній Гвінеї

Також до найбільш корисних у літні роки продуктів входять яйця. За словами Оксани Михальової, яйця є одним з доступних джерел високоякісного білка, корисних жирів (крім вітамінів та мінералів). Вживання яєць корисне для збереження здорового стану кісток, м’язів, шкіри, волосся.

«Також людям похилого віку потрібно включити до раціону ягоди. Вони містять велику кількість антиоксидантів, вітамінів та мінералів, які допоможуть зміцнити імунну систему та запобігти розвитку вікових захворювань», – уточнила Михальова.

Останні новини:  Як надавати першу медичну допомогу: МОЗ нагадало українцям основні правила

Експерт додала, що у зрілому віці важливо отримувати достатньо поліненасичених жирних кислот, і тому буде дуже корисним періодично їсти рибу, оливкову олію, горіхи. Крім цього, в харчуванні повинні бути цільнозернові.

ukrhealth.net