Дешевше жити неможливо: донька Олі Полякової розповіла, скільки грошей витрачає в Британії - Новини Ю

Дешевше жити неможливо: донька Олі Полякової розповіла, скільки грошей витрачає в Британії

24.03.2023   16:20    861

18-річна дочка Олі Полякової Маша у минулому році стала студенткою лондонського університету, і там вона нині здобуває музичну освіту. Раніше мама дівчини розповідала про їхнє спілкування на відстані, а цього разу старша дитина артистки поділилася деталями про витрати у чужій країні.


У інтерв’ю Славі Дьоміну Маша зізналася, що кожного місяця витрачає у Британії близько тисячі фунтів (45 тисяч гривень). Вона зазначила, що на меншу суму за кордоном прожити просто неможливо, оскільки все дуже дорого.
Останні новини:  Сідні Суїні розповіла, як сім'я відреагувала на її інтимні сцени в серіалі «Ейфорія»

“У мене це виходить мінімум тисячу фунтів. Тут на меншу суму просто неможливо вижити. Я живу в гуртожитку, його теж треба оплачувати. Але в мене дуже гарно склалося, що я вступила на безкоштовну програму для українців, тому в мене все круто з цим”, – сказала вона.

Донька відомої виконавиці не приховує, що від деяких речей все ж довелося відмовитися. Наприклад, від таксі, походів до магазинів та ресторанів, хоча в Україну ці речі були для Маші звичними.

Останні новини:  Це просто вау: як виглядає і чим займається падчерка Потапа

“По-перше, я відмовилася від таксі. Я завжди їздила у Києві на таксі, тут я цього не роблю, тому що дуже дорого. По-друге, це ресторани та магазини. Я дуже часто шопилась в Україні, могла зайти до якогось магазину, щось собі придбати, тут я цього теж не роблю”, – пояснила дівчина.

Фото: instagram.com/mashapolyakova
Нагадаємо, Маша Полякова – старша донька Олі Полякової, яка з’явилася у шлюбі співачки з бізнесменом Вадимом Поляковим. Також подружжя виховує 12-річну доньку Алісу.

Останні новини:  Слава Камінська з "НеАнгелів" насолоджується часом, проведеним з дітьми

Маша пішла стопами матері. Вона з дитинства захоплюється музикою, і вже у підлітковому віці створила свій панк-гурт “Шви”. Полякова підтримує дочку і каже, що у неї вже зараз шансів на успіх набагато більше, ніж було колись у неї самої на початку кар’єри.

Фото: instagram.com/mashapolyakova

Дівчина мріяла навчатися в музичному коледжі Берклі в Бостоні, але через війну зіркова мати не мала можливості оплачувати дороге навчання в США. Тоді вона подала документи до лондонського вишу.