Ціна на нафту різко знизилася на новинах зі США - Новини Ю

Ціна на нафту різко знизилася на новинах зі США

14.03.2023   10:45    878
Ціна на нафту різко знизилася на новинах зі США

Фото: Getty Images

Ціни на нафту різко пішли вниз

Чорне золото подешевшало на новинах про закриття двох банків у США, одним із яких є Silicon Valley Bank.

Світові ціни на еталонні сорти нафти значно подешевшали у перший робочий день тижня на новинах про закриття банків у США. Про це свідчать дані торгів у понеділок, 13 березня.

Останні новини:  Потоки СПГ до Європи досягли абсолютного максимуму

Так вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent із постачанням у травні на лондонській біржі ICE Futures поменшала на $4,08 (-4,93%) – до $78,70 за барель. Нафта цього сорту впала в ціні нижче за $79 вперше з 10 січня.

Зі свого боку ф’ючерси на нафту WTI з поставкою у квітні на Нью-йоркській товарній біржі впали на $3,97 (-5,18%) – до $72,71 за барель.

Чорне золото подешевшало на новинах про закриття двох банків у США, одним із яких є Silicon Valley Bank, пишуть західні агентства. Це 16-й за розміром активів банк в країні. Трейдери вважають, що це може призвести до масштабніших проблем на ринку, і побоюються фінансової кризи.
Інший закритий в Америці банк – Signature Bank – користувався популярністю у власників криптовалют. Раніше повідомлялося, що крах великого кредитора криптоіндустрії Silvergate Capital викликав стрімке падіння Bitcoin.

Останні новини:  Як пережити кар’єрне розчарування і вийти переможцем
korrespondent.net