Британський лікар назвав шість найкращих продуктів для зміцнення імунітету - Новини Ю

Британський лікар назвав шість найкращих продуктів для зміцнення імунітету

18.03.2023   11:44    413

Деякі продукти можуть допомогти нашій імунній системі успішніше протистояти різним вірусам та бактеріям.

Відомий лікар із Великобританії Дон Харпер назвав шість продуктів, які за рахунок наявності в їхньому складі вітамінів А, С, D та Е можуть виявитися корисними для нашого імунітету.


Лікар рекомендував людям наголошувати на свіжих овочах і фруктах, особливо виділяючи корисні властивості брокколі і червоного перцю. Великим помічником для здоров’я буде свіжа чорниця, часник та шпинат.

Останні новини:  Названо способи дожити до 110 років

Всі ці продукти не тільки допомагають організму протистояти зовнішнім вірусним атакам, а й лікувати та омолоджувати пошкоджені людські клітини, знижуючи на порядок ризик захворювання на онкологію.

Також фахівець рекомендував частіше пити кефір, що надає сприятливий вплив на шлунково-кишкову систему, через ускладнення з якою у людей часто виникають серйозні проблеми зі здоров’ям.

Останні новини:  Експерти порадили спати в шкарпетках для кращого сну

Тим більше, не секрет, що одним із найпоширеніших видів онкології є саме рак кишківника. Адже це теж могло виникнути на тлі неправильного харчування та подальшого ослаблення імунітету. Так що їжа в нашому житті має велике значення в усіх відношеннях.

zhenskiy.kyiv.ua