Арсен Мірзоян розповів правду про стосунки Олега Винника з жінками: таємна дружина Таюне все знає і мовчить - Новини Ю

Арсен Мірзоян розповів правду про стосунки Олега Винника з жінками: таємна дружина Таюне все знає і мовчить

18.03.2023   06:39    165

Безумовно, Олег Винник користується неймовірною популярністю у жіночої аудиторії. Фанаток артиста називають “вовчицями”, а самого виконавця їхнім “повелителем”. Подейкували, що саме у зв’язку з цим Олег не поспішає розкривати особистість своєї дружини, і взагалі не зізнається у тому, що одружений.

Арсен Мірзоян розповів правду про стосунки Олега Винника з жінками

Олег Винник одружив Тоню Матвієнко і Арсена Мірзояна
Арсен Мірзоян розповів правду про стосунки Олега Винника з жінками

Втім, пресі таки вдалося дізнатися, що насправді повелитель вовчиць перебуває у шлюбі зі своєю бек-вокалісткою Таїсією Сватко. Неймовірної вроди та таланту жінка завжди знаходиться трохи ближче до артиста на сцені і завжди знаходиться з ним поза нею.

Останні новини:  Биточки з фаршу, запечені під соусом: готуються не складно і швидко, а виходять дуже смачними.

Втім, любов жінок до Олега відчувають не тільки сам співак та його благовірна. Нещодавно у друга героя нашої статті Арсена Мірзояна спиталися, чи відчуває він любов фанаток. У відповідь артист порівняв себе саме з головним вовком країни.

Олег Винник
Арсен Мірзоян розповів правду про стосунки Олега Винника з жінками

“Ні. У мене творчість не така, щоб це відчувати. Це, можливо, Олег Винник відчував, бо в нього там і пісні розгорнуті до жінок: “Беріть мене, ось я”, – зізнався виконавець.

Примітно, що свого часу Винник навіть зізнавався у тому, що шанувальниці при зустрічі збивають його з ніг. Тому на вулицях він з’являється дуже обережно.

Останні новини:  Даша Квіткова показала серію знімків із сином, які зачарували МережуНагадуємо, Олег Вінник після 24 лютого опинився за кордоном. Виконавець, за офіційною версією, лікується в Німеччині. Діагноз співака поки що не озвучується, але раніше з’являлася інформація про проблеми з горлом. Тим часом Арсен Мірзоян, у якого Олег колись виступав на весіллі, покидав Україну лише у рамках благодійних заходів, а тому поїздки закордон були дуже короткотривалі.

Останні новини:  Простий рецепт приготування дуже смачного та соковитого курячого філеsensatsiya.com