Анна Неплях пояснила, чому перейшла на українську мову - Новини Ю

Анна Неплях пояснила, чому перейшла на українську мову

17.03.2023   19:20    602

Модель та «Міс Україна-Всесвіт 2021» Анна Неплях перейшла на українську мову. У соцмережах артистка розповіла свою історію.

Раніше зірка завжди спілкувалась російською мовою, тому на початку їй було складно. Проте вона самостійно прийняла це рішення і діяла згідно закону.


“Спочатку було відторгнення, адже все життя своє я була російськомовною. Потім з’явився мовний закон, за яким коли ти офіційний медіаресурс (а я офіційний ФОП), у разі не ведення українською – штраф. Тут вже почався мій власний вибір, бо я за те щоб нести відповідальність за все, що ти робиш у своєму житті”, – написала Анна.

Останні новини:  Ліндсі Лохан зізналася, як розповіла чоловіку про вагітність

Зараз же Анні дуже подобається українська у публічній площині – закладах, медіа та спілкування з друзями.

“Зараз я кайфую від мови у публічному просторі, закладах і навіть друзями часто переходжу на українську, що для мене особисто – великий показник”, – додала вона.

Також Неплях висловилась про людей, які вказують якою мовою говорити.

Останні новини:  Джареда Лето спіймали на побаченні з новою коханою
“Якщо вони тією мовою допомагають країні, а не навпаки – їх вибір. Я його поважаю. Один із більших ворогів всередині – ті, що роблять розбрат та серед своїх шукають ворогів. Ті собаки, зазвичай, нічого не роблять, а тільки огризаються в коментарях і шукають, кого б ще звинуватити”, – написала зірка.

Останні новини:  Зірка "Величного століття" Халіт Ергенч сильно постарів та показав, як зараз виглядає