6 найгірших моделей бренду SEAT за останні 20 років - Новини Ю

6 найгірших моделей бренду SEAT за останні 20 років

27.03.2023   14:02    894

SEAT – іспанський автовиробник, який випускає автомобілі з 1950 року. За ці роки вони випустили кілька чудових автомобілів, які отримали численні нагороди та відзнаки.

Однак, не всі їхні моделі стали хітом серед споживачів. У цій статті ми розглянемо шість найгірших моделей бренду SEAT за останні 20 років.

SEAT Toledo (четверте покоління)

SEAT Toledo 2012


Четверте покоління SEAT Toledo було випущено в 2012 році і одразу ж зустріло критику. Автомобіль позиціонувався як сімейний седан, але йому не вистачало практичності та комфорту, які більшість сімей шукають в автомобілі. Задні сидіння були тісними, а простір багажника – обмеженим. Автомобіль також мав погану динаміку руху і не був приємним у керуванні.

SEAT Altea

SEAT Altea

SEAT Altea був випущений у 2004 році і позиціонувався як компактний MPV. Однак автомобіль не зміг вразити споживачів, і продажі були низькими. Altea також не вистачало практичностідля покупців MPV, а дизайн автомобіля був не дуже привабливим. Крім того, Altea була не дуже зручною в управлінні, а якість інтер’єру була низькою.

Останні новини:  Офіційно: новий Opel Corsa матиме гібридні та повністю електричні версії з запасом ходу до 402 км

SEAT Arosa

SEAT Arosa 2000
SEAT Arosa – міський автомобіль, який вироблявся з 1997 по 2004 рік. Автомобіль позиціонувався як доступний варіант для молодих водіїв, але він не справив враження. Arosa не вистачало якості збірки та надійності, які більшість покупців шукають в автомобілях. Автомобіль також був не дуже практичним, з невеликим багажником і тісними задніми сидіннями.

SEAT Exeo

SEAT Exeo 2008
SEAT Exeo був випущений у 2008 році і позиціонувався як середньорозмірний автомобіль представницького класу. Однак Exeo не зміг вразити покупців, і продажі були поганими. Автомобіль був, по суті, ребрендинговою версією Audi A4 попереднього покоління, і йому бракувало вишуканості та якості німецького аналога. Exeo також не був дуже просторим, а якість інтер’єру – низькою.

Останні новини:  Названо найдешевший і найнадійніший седан у 2023 році: його випускає не Toyota

SEAT Cordoba

SEAT Cordoba 2000

SEAT Cordoba – компактний автомобіль, який вироблявся з 1993 по 2009 рік. Автомобіль позиціонувався як доступний варіант для покупців, яким потрібен був невеликий практичний і надійний автомобіль. Однак Cordoba не змогла справити враження на покупців, і продажі були поганими. Автомобілю не вистачало вишуканості та якості збірки, які більшість покупців шукають в автомобілях. Крім того, Cordoba була не дуже зручною в управлінні, а якість інтер’єру залишала бажати кращого.

SEAT Alhambra (перше покоління)

SEAT Alhambra 1996

SEAT Alhambra був випущений в 1996 році і позиціонувався як великий MPV. Однак автомобіль не зміг вразити покупців, і продажі були поганими. Alhambra не вистачало практичності, яку шукають більшість покупців MPV, а дизайн автомобіля був не дуже привабливим. Крім того, Alhambra була не дуже зручною в управлінні.

Останні новини:  МВС України анонсувало зміни в іспитах для отримання прав: що нового

Замість висновку

На закінчення, SEAT випустив кілька чудових автомобілів за ці роки, але не всі їхні моделі були успішними. Шістка найгірших моделей бренду SEAT за останні 20 років включає SEAT Toledo (четверте покоління), SEAT Altea, SEAT Arosa, SEAT Exeo, SEAT Cordoba та SEAT Alhambra (перше покоління). Ці автомобілі не вразили покупців з різних причин, включаючи низьку практичність, недостатній комфорт та низьку якість збірки. Важливо зазначити, що SEAT з роками вдосконалював свої моделі, і новіші автомобілі отримали позитивні відгуки від споживачів та ЗМІ.


avtosota.com