22-річна дружина Володимира Остапчука похизувалась ефектною фігурою у спідній білизні (ФОТО) - Новини Ю

22-річна дружина Володимира Остапчука похизувалась ефектною фігурою у спідній білизні (ФОТО)

18.03.2023   22:10    1277

Молода дружина Володимира Остапчука активно веде блог в соцмережі Instagram. Вона часто показує спільні фото з телеведучим та розповідає, як проходять їхні будні.

Відомо, що для шоумена це вже третій шлюб. Катерина Полтавська заміжньою не була. Вона вперше стала дружиною саме Володимира Остапчука.


Нещодавно дівчина потішила мережу відвертим контентом. Кохана телеведучого вирішила похизуватись ефектною фігурою. А ще Катерина Полтавська розсекретила свою вагу та зріст.

Останні новини:  Принц Вільям відвідав українських біженців у Варшаві (ФОТО)

Подробицями дружина Володимира Остапчука поділилась в Instagram-stories. Вона опублікувала пікантний знімок, на якому показала струнке тіло. Перед камерою Катерина Полтавська постала у спокусливій спідній білизні, яка ідеально підкреслила її фігуру.

За словами дівчини, наразі вона важить 58 кілограмів, а її зріст становить 168 сантиметрів. Схоже, що 22-річна дружина Володимира Остапчука постійно займається спортом. До дієт дівчина ставиться скептично.

Останні новини:  Зірки, які зменшували груди: їхні фото до та після операції (ФОТО)

 

 

Схоже, що Катерина Полтавська не дуже обмежує себе в їжі. Однак, в її житті вагому роль відіграє спорт. Юзери оцінили розкішну фігуру дівчини. Вони відразу засипали Катерину Полтавську компліментами та приємними словами.