Які звуки зникають першими, коли ви втрачаєте слух - Новини Ю

Які звуки зникають першими, коли ви втрачаєте слух

24.01.2023   08:27    5

Ризики появи проблем зі слухом.

Якщо ви стали рідше чути телефонні дзвінки і людей що наспівують собі під ніс, саме час записатися на прийом до ЛОР-лікаря, інформує Ukr.Media.

Кожен другий чоловік, який втратив слух, віддав би що завгодно, щоб його повернути, йдеться в дослідженні британської компанії. У ньому взяли участь ті, хто страждає на цю недугу більше семи років. Першими звуками, які опитані пацієнти перестали чути, стали рингтони смартфонів і мелодії людей що наспівували собі під ніс.


Поступово пропали фонові розмови в кафе і барах, а жіночі голоси чомусь стали чіткіше чоловічих. Одночасно кудись поділися звуки дощу і сигнали мікрохвильовки. Зрештою весь звичний білий шум, на який ми зазвичай не звертаємо уваги, зник з їхнього життя.

Топ — 10 звуків, які зникають при втраті слуху

Розмови відвідувачів кафе і барів;
Рингтони мобільних телефонів;
Пісні наспівуванні людьми;
Тональний набір телефонного номера;
Шум дощу;
Сигнал про завершення розігріву в мікрохвильовці;
Шипіння при відкритті газованого напою;
Сигнал пішохідного світлофора;
Дзвінок стаціонарного телефону;
Сигнал про оголошення на вокзалі;
Дослідження також виявило і більш явні ознаки втрати слуху. Кожен п’ятий респондент повідомив, що почав дивитися телевізор з некомфортною для домочадців гучністю. Кожен третій просив співрозмовників говорити голосніше по телефону.
Щоб знизити ризик появи проблем зі слухом, експерти рекомендують дотримуватися простих правил.

Ніколи не слухайте музику голосніше 60% від максимального рівня. Збираючись в галасливе місце, подбайте про захист своїх вух. І регулярно давайте їм відпочити в тиші.
При появі найменших сумнівів з приводу слуху відразу ж звертайтеся до отоларинголога: чим раніше ви виявите проблему, тим простіше з нею буде впоратися.


aspekty.net