Хворі на рак головного мозку назвали перші симптоми хвороби, які не сприйняли всерйоз - Новини Ю

Хворі на рак головного мозку назвали перші симптоми хвороби, які не сприйняли всерйоз

22.01.2023   20:35    15

Відповідне дослідження з онкохворими провели експерти Королівського коледжу Лондона. Підсумки були опубліковані в журналі PLOS One.

Імена і стадія онкологічного захворювання кожного пацієнта, який брав участь в опитуванні, не зазначаються. Є лише інформація за статевою ознакою та віковою групою. Хворі на рак головного мозку поділилися першими симптомами смертельного захворювання, на які спочатку не звертали уваги, проте вони виявилися безпосередньо пов’язаними з виникненням злоякісної пухлини в голові.

Останні новини:  5 небезпечних паразитів, які, можливо, вже живуть усередині вас

Багато перерахували серед таких симптомів секундну втрату рівноваги або погіршення пам’яті, які списували на вік або втому. Одна пацієнтка розповіла, що їй здавалося, ніби у неї заплітався язик під час промови, проте тривало це мить, і вона посоромилася йти в лікарню з «такою нісенітницею».

Інша жінка віком до 40 років почала відчувати постійну втому, але списувала свій стан на сучасний ритм життя. Інша леді відчувала почуття дежавю і реагувала на запахи. З її слів, вона відчула незручність від того, що може прийти до лікаря з такою проблемою, в той час як він зайнятий дійсно терміновими справами — рятує життя. В результаті у неї самої був діагностований рак головного мозку.

Останні новини:  Названий стовідсотковий прихований симптом діабету
У підсумку всі опитані опинялися у лікаря, коли хвороба починала набувати ознаки інсульту, деменції, у пацієнта різко погіршувався зір, або їх приводили стурбовані родичі.


glamour.kyiv.ua