Вагітна дочка Алека Болдуїна топлес вперше показала свою нову фігуру - Новини Ю

Вагітна дочка Алека Болдуїна топлес вперше показала свою нову фігуру

24.01.2023   22:01    14

27-річна донька Алека Болдуїна та Кім Бейсінгер на початку січня повідомила про свою першу вагітність, опублікувавши фото УЗД. І ось вперше модель вирішила показати, як змінилася її постать.

Незабаром після новин про вагітність Айрленд Болдуїн опублікувала пост, у якому розповіла про те, що вона не була до кінця готова до свого нового положення. Дівчина вирішила розповісти про свої психологічні проблеми, щоб підтримати інших жінок, які проходять через це під час вагітності.


 

 

В особистому обліковому записі в Інстаграм дочка Алека Болдуїна опублікувала серію фото, зроблених перед дзеркалом. На одному з них вона позує тільки в джинсах, які розстебнула, щоб показати свій округлий живіт, а груди вона прикрила руками.

У сторіз актриса розповіла, що люди систематично скаржаться на цей знімок, і що Інстаграм його навіть один раз вже видалив із попередженням про порушення правил платформи.

Вагітна дочка Алека Болдуїна топлес вперше показала свою нову фігуру
Шанувальники Айрленд Болдуїн дійшли висновку, що люди просто їй заздрять, обурившись, як взагалі можна скаржитися на вагітну дівчину, враховуючи, скільки користувачів мережі публікують розпусні фото.

“Вони точно заздрять”, “Люди – хейтери”, “Прекрасне жіноче тіло, яке дає життя. На що скаржитися?”, “Я не думаю, що комусь це потрібно. Хіба що Хіларії (користувач має на увазі нову дружину Алека Болдуїна, яка народила йому сімох дітей – примітка Редактора)”, – пишуть користувачі під фото.