В Україні зросла кількість преміальних нових авто попри війну - Новини Ю

В Україні зросла кількість преміальних нових авто попри війну

24.01.2023   23:51    2

2022 рік видався непростим для багатьох українців, але попри це, частка преміальних автомобілів в Україні зросла до 17,5% від загальної кількості нових автомобілів передає AutoConsulting. Водночас тут швидше варто говорити не про зростання кількості покупок преміальних авто, а про зниження кількості проданих бюджетних авто та машин середнього цінового сегмента, що загалом призвело до зростання відсотка преміум-сегмента.


Так, за 2022 рік в Україні продали 7 тисяч нових преміальних автомобілів, при цьому деякі місяці частка ринку нових преміальних авто навіть перевищувала 20%. Близько 50% усіх нових преміальних автомобілів продали у Києві та Київській області. Крім цього, преміальні авто також користувалися популярністю у Дніпропетровській, Львівській та Одеській областях.

Якщо дивитися за конкретними марками, то українці все ще віддають перевагу німецькому преміуму, серед якого майже чверть або 25% ринку займають автомобілі BMW. Слідом розташувалися марки Mercedes-Benz та Audi. Якщо говорити про найпопулярніші моделі, то тут лідером став BMW X5 з 10% ринку, за ним іде Mercedes-Benz GLE і замикає трійку лідерів BMW X6.

nnews.com.ua