Учасниця шоу "Холостяк" розпитувала Тодоренко про війну в Україні: що відповіла зрадниця - Новини Ю

Учасниця шоу “Холостяк” розпитувала Тодоренко про війну в Україні: що відповіла зрадниця

24.01.2023   16:20    6

Найстарша учасниця дванадцятого сезону романтичного телевізійного шоу “Холостяк”, акторка та блогерка Вікторія Варлей, багато років знайома з власницею українського громадянства, шоувумен Регіною Тодоренко.


В інтерв’ю YouTube-каналу “Олицька” Варлей розповіла про зустріч з подругою у США.

Деталі

Після початку повномасштабної війни 38-річна учасниця шоу “Холостяк”  переїхала до США до свого коханого, мільйонера російського походження. За нього вона вийшла заміж і живе в елітних апартаментах біля Атлантичного океану в Маямі (Флорида).

Саме туди минулого року поїхала народжувати другу дитину уродженка Одеси Тодоренко. Ексведуча шоу “Орел і решка”, яка будує кар’єру в росії та мовчить про війну на її Батьківщині, прилетіла до США разом з чоловіком, співаком Владом Топаловим.
Варлей розповіла, що ще до одруження з ним, коли Тодоренко приїздила в Київ, завжди зупинялась у її квартирі. Подруги багато часу проводили разом. Тож коли зустрілися вже в Маямі, Вікторія не могла не запитати, чому Тодоренко нічого не каже про війну. У відповідь Варлей отримала класичні “відмазки”.

“Вона трохи “на сльозі” все це говорила. Що їй важко, бо в неї чоловік — росіянин та діти наполовину українці. Для мене це було виправдання. Топалов спитав, де мої батьки. Він сказав, що це все повний крах та триндець, що незрозуміло, як таке може відбуватися у 21 столітті. Тобто такі стандартні фрази”, — зізналась Варлей.
Влаштовувати суперечки з подругою учасниця шоу “Холостяк” не стала, бо не хотіла нашкодити Тодоренко, яка була на останніх тижнях вагітності. Відзначимо, що Регіна так і продовжує замовчувати про війну та знімається на федеральних каналах разом з відомими пропагандистами, серед яких є, зокрема, співаки Філіп Кіркоров та Сергій Лазарєв.