У Злати Огнєвіч новий роман? Поки Андрій Задворний ховає свою нову кохану, екс-холостячка також не одна - Новини Ю

У Злати Огнєвіч новий роман? Поки Андрій Задворний ховає свою нову кохану, екс-холостячка також не одна

25.01.2023   00:09    2

Після початку повномасштабної війни в Україні знаменита співачка Злата Огнєвіч почала активно гастролювати за кордон. І хоча артистка робила усе необхідне, щоб зібрати кошти на благодійність, вона також ділилася тим, що артистам зовсім не платять, і вони мають покривати розходи на концерти зі своєї кишені.

Не дивлячись на те, що проблема не зникла, виконавиця, тим не менш, не припинила виступати, і нещодавно вийшла на зв’язок з Давосу.


Злата Огнєвіч показала компаньйона у поїздці за кордон

Так, зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, на якому постала разом з світловолосим красенем. Молоді люди рухалися в автомобілі по дорогам Швейцарії.

Злата Огнєвіч показала компаньйона у поїздці за кордон

Однак, ця поїздка носила суто робочий характер, адже Злату запросили виступити на заході, який присвячений воєнним злочинам російської федерації в Україні.
Звісно, Злата прийняла це запрошення, а на сцену вийшла у прекрасні сукні-вишиванці. Її супутник також їхав не дарма. Олександр Озовський піднявся на сцену та подарував свою музику слухачам.

Нагадуємо, що після участі у романтичному шоу Злата поставила паузу у своєму особистому житті. Зірка зізналася, що була вимушена піти до психотерапевта і розібратися в собі. Тим часом її колишній Андрій Задворний вже активно будує стосунки з іншою жінкою. Мова йде про молоду модель з Чернівців, особистість якої користувачі мережі досить швидко розсекретили. Однак, бізнесмен не поспішає коментувати новий роман.

Свою чергу Злата взагалі ніяк не відреагувала на новину про появу іншої дівчини, адже відписалася від Андрія і намагається повністю абстСвою чергу Злата взагалі ніяк не відреагувала на новину про появу іншої дівчини, адже відписалася від Андрія і намагається повністю абстрагуватися від нього.

sensatsiya.com