Турбує біль у плечі: вчені назвали вправу, яка під силу всім і дуже швидко допомагає - Новини Ю

Турбує біль у плечі: вчені назвали вправу, яка під силу всім і дуже швидко допомагає

24.01.2023   16:21    3
Турбує біль у плечі: вчені назвали вправу, яка під силу всім і дуже швидко допомагає

З болем у плечі — постійним чи періодичним — стикаються майже всі дорослі люди. Відчуватися він може по-різному і викликають його різні причини. Але одне незмінне: плечові суглоби – найважливіші у тілі. Будь-який, навіть найдрібніший рух руками, пов’язаний з роботою плечей.


Усередині плеча розташована манжета ротатора. Вона складається з м’язів та сухожиль, що дозволяють руці здійснювати безліч різноманітних рухів. Якщо ти відчуваєш біль у плечі, найчастіше це означає, що манжета десь пошкоджена. Але можуть бути інші причини проблем.

Що викликає біль у плечі?

Біль у плечі може бути викликаний защемленням сухожилля (так званий тендиніт), артритом, кістковою шпорою, розтягуванням м’яза або навіть просто перенапругою. Перетренування дається взнаки неприємними відчуттями в м’язах, якими давно не користувалися – вони відрізняються від болю як такого.

Травми та переломи рідко проходять непоміченими, тож у таких випадках гадати, чому болить плече, не доводиться.
Найпоширеніша причина болю в плечі, за даними медиків, — погана постава. Її може викликати не лише звичка неправильно сидіти або компенсувати зігнутою спиною інший дискомфорт, а й слабкі м’язи кора.

М’язи кора, або корсета – комплекс м’язів, що відповідають за стабілізацію хребта, таза, стегон та живота.

Найкраща вправа від болю в плечі

Тому найкраща вправа від болю в плечі – планка. І ось чому. Дослідження, проведене в Гарварді, пов’язує планку зі збільшенням сили кора, а зміцнення середньої частини тіла в цілому може вплинути на все ваше тіло. Коли кор стає сильнішим, постава стає кращою, а біль у плечі проходе.
Але планка тисне на плечі, і це боляче, хіба не так? Справді, якщо в тебе травма чи запалення, ніяких вправ робити не треба, а треба терміново лікувати гостре запалення.

Але якщо біль у плечі не постійний а з’являється періодично, виконання планки допомагає зміцнити мускулатуру, щоб протистояти цій проблемі.

Підійде планка у будь-якому стилі виконання (на руках чи ліктях та інші способи). Якщо стояти в планці хоча б хвилину на день, невдовзі ти помітиш результат. Коли м’язи зміцнюють — можна збільшувати навантаження.


prostoway.com