Tesla, що спалахнула після ДТП, не могли загасити дві з половиною години (відео) - Новини Ю

Tesla, що спалахнула після ДТП, не могли загасити дві з половиною години (відео)

24.01.2023   20:31    5

Акумуляторні батареї електромобілів важко загасити. Вони горять за дуже високої температури та виділяють токсичні речовини.

У США після ДТП спалахнув електромобіль Tesla Model S. Щоб його загасити, знадобилося 2,5 години та 75 тонн води. Про це йдеться в сюжеті каналу CBS News Boston.


ДТП Тесла, пожежа Тесла, електромобіль Tesla, Tesla Model S, пожежа TeslaFullscreen
Для гасіння електрокара знадобилося 75 тонн води

Фото: скриншот / YouTube

Аварія сталася в містечку Вейкфілд поблизу Бостона. На східному узбережжі США зараз сильні снігопади, і саме негода стала причиною аварії. На слизькій дорозі електромобіль Tesla занесло, і він врізався у відбійник.В аварії ніхто не постраждав, і водій відбувся легким переляком. Однак під час евакуації пошкодженого авто його батарею пробили, і вона спалахнула.

ДТП Тесла, пожежа Тесла, електромобіль Tesla, Tesla Model S, пожежа TeslaFullscreen
Електромобілі, що горять, дуже складно загасити

Фото: скриншот / YouTube

Пожежним, які прибули на місце інциденту, довелося попітніти. Якщо пожежу в бензиновому авто неважко загасити за кілька хвилин, то з електрокаром усе набагато складніше. Літій-іонні акумулятори легко спалахують від механічного пошкодження, горять за дуже високої температури та виділяють при цьому токсичні речовини.

Поки пожежники ще не навчилися швидко справлятися з пожежами в електромобілях — керівник пожежної частини Вейкфілда визнав, що рекомендації щодо гасіння наразі не розроблені. Тому Tesla Model S довелося заливати величезною кількістю води.

focus.ua