Санкції проти рф та підтримка України: Японія розповіла про пріоритети G7 на 2023 рік - Новини Ю

Санкції проти рф та підтримка України: Японія розповіла про пріоритети G7 на 2023 рік

27.01.2023   13:41    297

Японія, яка цьогоріч головує у “Великій сімці” (G7), очікує, що війна росії в Україні домінуватиме в переговорах між найбільшими економіками світу.

Про це заявив головний фінансовий дипломат Японії Масато Канда, передає Укрінформ із посиланням на Reuters.


«Санкції проти росії та підтримка України будуть головним пріоритетом на зустрічах фінансових лідерів G7 під головуванням Японії», — сказав Канда, який цьогоріч опікуватиметься переговорами G7 щодо економічної політики.

Останні новини:  У російському Єкатеринбурзі затримали кореспондента Wall Street Journal

За його словами, серед інших питань, які стоять на порядку денному G7, будуть глобальні проблеми боргу. Різке зростання відсоткових ставок у США позначилося на номінованому в доларах боргу країн із ринком, що формується, який уже ослаб через пандемію, а тепер страждає від високих цін на імпорт продуктів харчування та енергоносіїв в результаті війни росії проти України.

Останні новини:  Молдова вперше купила газ на румунській біржі

Канда сказав, що Японія працює, щоб допомогти Шрі-Ланці, яка переживає найглибшу економічну кризу за 70 років, координуючи свої дії з Паризьким клубом країн-кредиторів та Міжнародним валютним фондом, щоб забезпечити участь Китаю та Індії у зусиллях щодо реструктуризації боргу острова.
За словами Канда, Токіо також планує очолити обговорення щодо розширення регіональної багатосторонньої угоди про валютні свопи, яка називається Угодою про багатосторонню ініціативу (CMIM), щоб підготуватися до майбутніх фінансових криз та стихійних лих.

Останні новини:  У Нідерландах хакери отримали дані понад 2 млн людей – ЗМІ

Як повідомляв Укрінформ, «Група Семи» (G7), у якій зараз головує Японія, провела розширену зустріч на рівні глав МЗС з питань екстреної допомоги Україні з метою відновлення її енергетичного сектору та іншої критично важливої інфраструктури.


news-xl.net