Путін заявив про "повернення суверенітету" Європі - Новини Ю

Путін заявив про “повернення суверенітету” Європі

25.01.2023   20:11    36
Путін заявив про повернення суверенітету Європі

Володимир Путін наплів сім кіп гречаної вовни студентам МГУ

Володимиру Путіну привиділися американські “окупаційні війська” на суверенній території Німеччини.

Країни Європи нібито не мають суверенітету, а на території Німеччини перебувають “окупаційні війська”. Про це сказав президент країни-агресора Росії Володимир Путін на зустрічі із студентами у Московському держуніверситеті у середу, 25 січня.


“Звісно, час настане, насправді сумнівів немає. Так чи інакше суверенітет буде повернений Європі. Судячи з усього, для цього потрібен ще деякий час”, – сказав Путін.

Останні новини:  Китай продав Росії безпілотників на 12 мільйонів доларів

При цьому, за його версією, у Німеччині перебувають нібито “окупаційні війська” США.

“Найбільша країна Європи, економічний гігант – це ФРН. Після Другої світової війни Німеччина була розділена, як відомо, на чотири сектори: американський, англійський, французький і радянський. Так ось Радянський Союз оформив припинення цього окупаційного статусу. А Сполучені Штати – ні. Формально – юридично – на території Федеративної Республіки Німеччина перебувають американські окупаційні війська, а по факту – так і є. Їх там дуже багато”, – заявив господар Кремля.

Останні новини:  Росія збільшила експорт платини до Китаю в 300 разів – дані китайської митниці
За словами Путіна, нібито самі німецькі політики говорять про те, що після Другої світової війни Німеччина нібито “ніколи не була у повному сенсі цього слова суверенною державою”.

“І це не я говорю. Це кажуть визначні – хочу це підкреслити: не російськоорієнтовані, а німецькоорієнтовані політики”, – зазначив Путін.

Останні новини:  Росія наростила постачання платини до Китаю в сотні разів

При цьому Володимир Путін забув сказати, що коли США, Великобританія, Франція та СРСР розділили Німеччину на окупаційні зони, то керували ними протягом 10 років. У 1954 році ФРН була прийнята у НАТО, одночасно було скасовано окупаційний режим на її території та відновлено державний суверенітет. Підписана того ж року Паризька угода, що регулює порядок розміщення військ НАТО (зокрема США. – Ред.) на території ФРН, є і нині чинною.
korrespondent.net